Biofinity Toric yorumları

Biofinity Toric
Mükemmel
%72 (311)
Çok İyi
%7 (30)
İyi
%5 (23)
Fena Değil
%3 (11)
Çok Kötü
%5 (23)
Puan verin:
Kalan karakter:

Uyarı: Aşağıda okuyacağınız yorumlar, kullanıcıların kendi marka deneyimlerini, hissiyat ve görüşlerini yansıtmaktadır. Her lens kullanıcısı farklı göz fizyolojisine sahip olabileceğinden, kendileri için geçerli gördükleri koşullar başka kullanıcılar için geçerli olmayabilir. Yorumları bu bilgiler ışığında değerlendirmenizi rica eder, lens kullanmaya başlamadan önce göz doktorunuzu ziyaret etmeyi unutmamanızı hatırlatırız. Teşekkürler, Lensmarket.com.
Bu ürüne toplam 2 yorum yapıldı. Puan:4.2/5
10.02.2024
Öncelikle Refika hanıma sonsuz teşekkürler. İşini aşkla yapan ender insanlardan biri kendisi. Dün konuştuk, bu sabah lensler elimde. Yıllardır başka bir marka lens kullandım. İlk defa Biofinty Torik kullanıyorum. Herhangi bir batma, yanma olmadı. İlerleyen saatlerde bir değişiklik olur mu bilmiyorum. Çok konforlu ve rahat. Teşekkürler Lensmarket…Harikasınız
05.02.2024
Acuvue Oasys gün sonuna doğru kuruluk yapmaya başladığı için bu lensi deneyeyim dedim ama maalesef bu daha fazla kuruluk yapıyor. Ayrıca gözde varlığını hissettiriyor. Sol gözüme taktığımda direkt olarak oturdu ve rahatsız etmedi ama sağ gözüme taktığım lens ilk saatler çok fazla batma yaptı ve bir türlü rahat oturmadı. Belki kullandıkça gözlerim alışır ama ilk izlenim olarak Acuvue Oasy den daha kötü(en azından benim için). Görme açısından ise bir sorunu yok takar takmaz net olarak görebildim pek bulanıklık vs. yapmadı.
YORUM YAPBu ürüne toplam 2 yorum yapıldı Puan: 4.2/5
Kalan karakter:

Scroll
Bizi Arayın