Proclear Toric XR Yüksek numara yorumları

Proclear Toric XR Yüksek numara
Mükemmel
%55 (6)
Çok İyi
%9 (1)
İyi
%18 (2)
Fena Değil
%0 (0)
Çok Kötü
%18 (2)
Puan verin:
Kalan karakter:

Uyarı: Aşağıda okuyacağınız yorumlar, kullanıcıların kendi marka deneyimlerini, hissiyat ve görüşlerini yansıtmaktadır. Her lens kullanıcısı farklı göz fizyolojisine sahip olabileceğinden, kendileri için geçerli gördükleri koşullar başka kullanıcılar için geçerli olmayabilir. Yorumları bu bilgiler ışığında değerlendirmenizi rica eder, lens kullanmaya başlamadan önce göz doktorunuzu ziyaret etmeyi unutmamanızı hatırlatırız. Teşekkürler, Lensmarket.com.
Bu ürüne toplam 10 yorum yapıldı. Puan:3.8/5
30.07.2017
Lens çok kalın, fakat çok daha iyi bir alternatifi yok,3 yıldır kullanıyorum, bilgisayar başında çalışmama rağmen 5-6 saat idare ediyor fakat daha sonra hafif batmalar ve kurumalar başlıyor. Yüksek numaralar için daha iyisi yok.
11.07.2017
Bunu yurtdışındanmi getirtiyoruz sipariş üzerine
25.03.2017
Gerçekten övgüyü hak eden bir lens. Görüşüm net . Kayma batma yok. Kısa sürede lensimi bana ulaştıran Lens market'e sonsuz teşekkürler. Harikasınız...
07.04.2016
Öncelikle lens market çalışanlarına teşekkür etmek istiyorum. Çok ilgili çalışanları ve kaliteli bir hizmet anlayışları var. Lense gelince 3 yıldır soflens bauschlomb kullanıyordum. Lens numaralarım büyüdüğü için sol gözüm için bu lensi sipariş verdim. Tedarik süresi çok uzun ama beklediğime değmedi. Astigmat numarası 1 numara daha büyük lens gelmesine rağmen çok daha bulanık gösteriyor ve batma yapıyor. Ayrıca lens çok kalın yapıya sahip.
06.04.2016
Ürünümün iaedesini alıp yerine yenisi yollandı bu seferki tam istediğim gibi, İlgi alaka ve mükemmel hizmet için teşekürler lens market ekibi :)
11.12.2015
Ben göz doktorumla beraber sipariş vermiştim sağ gözüm için olan lens iyi oldu ama sol gözüm için olan lens normalden daha bulanık gösteriyor anlıyacagınız bir kutu lense boşa para verdim.
15.10.2015
Benim bc değerim 8.60 bu lenste 8.40 ve 8.80 var sadece bı sıkıntı yaratır mı benim için 8 senedir soflens bauschlomb kullanıorum ve memnun değilim lensin üstünde sürekli artıklar oluşuo çizik şeklinde bu lensi düşünüorum ama bu lensle acuve oasy arasında kaldım yardımcı olabilecek biri ?
10.12.2014
Kalın ve Hassas kullanılması gereken bir ürün. Lens Market i tebrik etmek istiyorum. Çok ilgili çalışanları var. 3 kere telefonla irtibata geçtim 3 kişide birbirinden ilgililerdi. 8 hafta bekleme süresinde 5. haftada kargolamaları da cabası. Bundan sonra tüm Lens alışverişimi gönül rahatlığıyla bu siteden yapacağım.
25.10.2014
Otuz yıldır lens kullanıyorum, sanırım kullanmadığım tür ve marka kalmadı. Son yıllarda ise lense toleransı azalan gözlerim için bu lens büyük şans oldu. Batmıyor, kaymıyor, görüntü net ve stabil. Hemen hepsini denediğim benzerleri arasında en iyisi diyebilirim. Bu kadar yüksek derecede astigmatı olan bir lensi aylık bulabilmek ise mucize gibi. Tedarik sürecinin uzun olması dışında harika.
11.09.2014
ben çok sevdim herkese öneririm ar ka daşlar

Samet A

  • 26.09.2014
Merhaba İsmail bey... Benimde göz numaralarım yüksek ve bir tek bu ürünü bulabildim. Ürünün oksijen geçiriliği az yazılmış ama gözdeki etkisi nedir ? Kaç saate kadar gözde rahat ediliyor ? Kuruluk yapıyormu ? Batma yapıyormu ? Lens gözde hissediliyormu ? Cevaplarsanız çok memnun olurum...
YORUM YAPBu ürüne toplam 10 yorum yapıldı Puan: 3.8/5
Kalan karakter:

ScrollBizi Arayın