Rainbow Color Elite Numaralı yorumları

Rainbow Color Elite Numaralı
Mükemmel
%40 (51)
Çok İyi
%17 (21)
İyi
%22 (28)
Fena Değil
%7 (9)
Çok Kötü
%12 (15)
Puan verin:
Kalan karakter:

Uyarı: Aşağıda okuyacağınız yorumlar, kullanıcıların kendi marka deneyimlerini, hissiyat ve görüşlerini yansıtmaktadır. Her lens kullanıcısı farklı göz fizyolojisine sahip olabileceğinden, kendileri için geçerli gördükleri koşullar başka kullanıcılar için geçerli olmayabilir. Yorumları bu bilgiler ışığında değerlendirmenizi rica eder, lens kullanmaya başlamadan önce göz doktorunuzu ziyaret etmeyi unutmamanızı hatırlatırız. Teşekkürler, Lensmarket.com.
Bu ürüne toplam 5 yorum yapıldı. Puan:3.6/5
24.08.2023
Bu siteden ilk siparisimdi biraz tedirgindim açıkçası müşteri hizmetlerinden aldığım hizmetten cok memnun kaldım cok nazik ve ilgililer kargom bugün geldi denedim orjinal ürün hicbir sorun yok daha önce kullandığımın aynısı hızlı kargo icin ayrica teşekkürler sadece pahalı ürünler alıyoruz yanında küçük bir hediye beklerdim
21.07.2023
Rengi gerçekten muhteşem benim gözlerim koyu kahverengi ve ela çok güzel çok doğal duruyor . Ama sol gözümde hiçbir sıkıntı olmamasına rağmen sağ gözüm asla lensi kabul etmiyor kayıp duruyor zamanla düzelmesini bekliyorum :( onun dışında lensmarket hızı ve kalitesi zaten tartışılmaz .
11.07.2023
kötü ve çok yumuşak kullanamıyorum göze yapışmıyor
12.06.2023
Lensmarket'e ve çalışanlarına verdikleri hizmet için çok teşekkür ediyorum.Çok güvenilir ve ilgililer ✔️
17.05.2023
ileri derecede miyop biri olarak renkli lens konusunda emin değildim ancak hem çok konforlu olması hem de doğal durması nedeniyle artık öncelikli tercihim. oldukça memnunum. doğal bir duruş isteyenler için renkleri (ben bal rengini kullanıyorum) kendi göz renginiz gibi duruyor.
YORUM YAPBu ürüne toplam 5 yorum yapıldı Puan: 3.6/5
Kalan karakter:

Scroll