AQUA Soft Comfort 350 ml.

AQUA Soft Comfort 350 ml.

AQUA Soft Comfort 350ml.kontakt lenslerinizin temizleme, durulama, nemlendirme ve saklanmasında kullanılan çok amaçlı çözeltidir.
Zeiss (Wöhlk)
Fiyat 32,31 TL
KDV Dahil Fiyat34,90 TL
Lensle Beraber KDV Dahil Fiyat34,90 TL
Adet

Özellikleri:

Kontakt lenslerinizin temizleme, durulama, nemlendirme ve saklanmasında kullanılan çok amaçlı çözeltidir.

AQUA Soft Comfort lens solüsyonu, lenste oluşan protein birikintilerini uzaklaştırır. AQUA Soft Comfort, yeni nesil silikon hidrojel kontakt lenslerde ve diğer tüm yumuşak kontakt lenslerle kullanılabilir.Ambalaj içeriği:

1 Adet 350ml Solüsyon, 1 Adet Lens Saklama Kabı.

Bu içeriğin tüm hakları saklıdır. İzin alınmadan kopyalanamaz, alıntı yapılamaz.
AQUA Soft Comfort 350 ml.

AQUA Soft Comfort 350 ml. Yorumları

Uyarı: Aşağıda okuyacağınız yorumlar, kullanıcıların kendi marka deneyimlerini, hissiyat ve görüşlerini yansıtmaktadır. Her lens kullanıcısı farklı göz fizyolojisine sahip olabileceğinden, kendileri için geçerli gördükleri koşullar başka kullanıcılar için geçerli olmayabilir. Yorumları bu bilgiler ışığında değerlendirmenizi rica eder, lens kullanmaya başlamadan önce göz doktorunuzu ziyaret etmeyi unutmamanızı hatırlatırız.Teşekkürler,Lensmarket.com


Bu ürüne toplam 9 yorum yapıldı. Puan:3.3/5
Bu ürüne toplam 9 yorum yapıldı. Puan:3.3/5
Farkli markalar denedim fakat bu markadan cok memnunum. Bio true da dahil cogu marka kuruluk yapti. Bu solusyonda boyle bir sorunla karsilasmadim ozellikle bioinfnity lens le kombini harika oldu.
👍(0)👎 (0)
Gözüme uyum sağlayan tek solüsyon. Diğer solüsyonları batma ve kızarıklık oluşuyor. Her markayı denedim. En iyi sonucu bunda alıyorum.
👍(0)👎 (0)
kullanmadığım lens solisyonu kalmadı adı duyalmamıs lens solisyonlarına kadar hepsini kullandım ama ilginçtir hiç bi solisyon bu solisyon kadar iyi gelmedi pek tavsiye edilen ve çok satılan bi solisyon olğunu düşünmüyorum denemek için almıstım ama ben çok memnunum gözümde lens olduğunu unutturdu kuruluk sorunum vardı çok fazla buhulanma sorunu oluyodu nerdeyse sorunlarım sıfıra indi birde bio türe bunun kadar iyi geliyor ama en çok bundan memnun kaldım
👍(0)👎 (0)
Aldığınız lens kadar solüsyonda çok önemli kullandığım en kötü solüsyon ekonomik diye almıştım ama çok pişman oldum
👍(0)👎 (0)
Bende yanma batma ve kuruluk yaptı.
👍(0)👎 (0)
İlk yorum benden olsun uzun süredir lens kullanan ve neredeyse lens solüsyonlarının tamamına yakınını kullandım tek kelime ile kullandığım en kötü lens suyunda 2. sırayı çeker..1.liği Solo Care aqua kimseye veremez tavsiye etmiyorum arkadaşlar göz damlasına en yakın lens solüsyonu bio true'dur.Gerçekten aldığıma pişman oldum..Bio true'dan şaşmayın derim..
👍(5)👎 (8)
5 dakika önce sipariş verdim ürün şimdi kargolanıyor...mükemmel bir site devamlı alışveriş yapıyorum, süper hız...
👍(0)👎 (0)
Kullanışlı ve ekonomik. Hızlı ve güvenilir kargo konusunu açmıyorum bile :)
👍(0)👎 (0)
özellikle küçük boyları seyahat için cok kullanışlı.
👍(2)👎 (0)
Cevap Yaz
  • Ad soyad
  • Yorum
  • Kalan karakter: