AQUA Soft Comfort 350 ml.

Mükemmel
%50 (2)
Çok İyi
%0 (0)
İyi
%0 (0)
Fena Değil
%25 (1)
Çok Kötü
%25 (1)
Puan verin:
Kalan karakter:

Uyarı: Aşağıda okuyacağınız yorumlar, kullanıcıların kendi marka deneyimlerini, hissiyat ve görüşlerini yansıtmaktadır. Her lens kullanıcısı farklı göz fizyolojisine sahip olabileceğinden, kendileri için geçerli gördükleri koşullar başka kullanıcılar için geçerli olmayabilir. Yorumları bu bilgiler ışığında değerlendirmenizi rica eder, lens kullanmaya başlamadan önce göz doktorunuzu ziyaret etmeyi unutmamanızı hatırlatırız. Teşekkürler, Lensmarket.com.
Bu ürüne toplam 4 yorum yapıldı. Puan:3.8/5
15.10.2018
Farkli markalar denedim fakat bu markadan cok memnunum. Bio true da dahil cogu marka kuruluk yapti. Bu solusyonda boyle bir sorunla karsilasmadim ozellikle bioinfnity lens le kombini harika oldu.
05.06.2018
Gözüme uyum sağlayan tek solüsyon. Diğer solüsyonları batma ve kızarıklık oluşuyor. Her markayı denedim. En iyi sonucu bunda alıyorum.
29.05.2016
Aldığınız lens kadar solüsyonda çok önemli kullandığım en kötü solüsyon ekonomik diye almıştım ama çok pişman oldum
22.02.2015
İlk yorum benden olsun uzun süredir lens kullanan ve neredeyse lens solüsyonlarının tamamına yakınını kullandım tek kelime ile kullandığım en kötü lens suyunda 2. sırayı çeker..1.liği Solo Care aqua kimseye veremez tavsiye etmiyorum arkadaşlar göz damlasına en yakın lens solüsyonu bio true'dur.Gerçekten aldığıma pişman oldum..Bio true'dan şaşmayın derim..
YORUM YAPBu ürüne toplam 4 yorum yapıldı Puan: 3.8/5
Kalan karakter:

Scroll
Bizi Arayın
lensmarket.com kullanıcıları hakkımızda ne dedi?

Satışını yaptığımız ürünlerle ilgili yorumları bulabilirsiniz