Contact Day 30

Mükemmel
%53 (41)
Çok İyi
%14 (11)
İyi
%4 (3)
Fena Değil
%4 (3)
Çok Kötü
%25 (19)
Puan verin:
Kalan karakter:

Uyarı: Aşağıda okuyacağınız yorumlar, kullanıcıların kendi marka deneyimlerini, hissiyat ve görüşlerini yansıtmaktadır. Her lens kullanıcısı farklı göz fizyolojisine sahip olabileceğinden, kendileri için geçerli gördükleri koşullar başka kullanıcılar için geçerli olmayabilir. Yorumları bu bilgiler ışığında değerlendirmenizi rica eder, lens kullanmaya başlamadan önce göz doktorunuzu ziyaret etmeyi unutmamanızı hatırlatırız. Teşekkürler, Lensmarket.com.
Bu ürüne toplam 72 yorum yapıldı. Puan:3.7/5
Öncelikle hızlı gönderiminiz için lensmarkete teşekkürler. Lens kullanımına yeni başlamış birisi olarak kullandığım farklı bir markanın ardından, science alanında zeiss ın ne kadar önde olduğunu öngörerek sipariş vermek istedim. Anında HD görüşe geçtim. Bunca yıldır neden kullanmadığımı çok merak ediyorum. Bugün ilk günüm, ilerleyen günlerde de sorun yaşayacağımı düşünmüyorum. Yakını görmede çok sorun yaşıyordum farklı markalarda zeiss lensin ardından inanılmaz fark yaşadım ve yakını da oldukça net görebiliyorum. Herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ediyorum. Doğru lensi bulana kadar lensten vazgeçmeyin diyorum...
Elbette lensler her göze farklı tepki verebilir ama kendi deneyimi paylaşmam gerekirse : Çapım 8.9 olduğu için çok az sayıda seçenek var.Biomedics 55 kullanıyorum ama bunu da deneyimlemek istedim ve bu sefer bunu aldım. Hayatımda bu kadar zor takılan başka lens görmedim. Çok daha ucuz olan softlens bile bundan iyiydi. Kesinlikle tavsiye etmiyorum.
Uzun yıllardır lens kullanıyorum.Öncelikle Lens Markete ilgi ve alakasından dolayı çok teşekkür ediyorum.Sorunsuz ve güvenilir alışveriş yapılacak nadir sitelerden biri olduğunuz için tebrik ederim. Lens markası olarak Zeıss Contact Day 30 ve solüsyon olarak optı-free kullanıyorum. Gözünüzde rahatsızlık hissediyorsanız (kuruluk, batma, yanma, bulanıklık vs.) lensin kalitesizliğinden değil gözünüzün lense veya solüsyonuna uyum sağlamamasındandır. Kullanmadan doğru lensi ve solüsyonu bulmak mümkün olmayabilir.Önce doktor tavsiyesi sonra da kullanarak doğru ürünleri bulacağınıza eminim. Doğru ürünleri bulduktan sonra da Lens Marketten hiç düşünmeden kolayca alabilirsinizzz...
Yıllardır tamamen kusursuz kullandığım tek marka lens
Gözlük de takmadığım için uzun bir süre yaşam kalitemi çok düşük yaşadığımı anladım bu lensleri kullanana kadar. 2011 yılından beri Zeiss marka lenslerim sayesinde görmeye başladım. Lenslerimin BC değeri 8.9 olduğu için başka lensleri deneme şansım olmadı. Lensler kolayca bozulmadığı için anlamıyordum 1 ayın nasıl geçtiğini. Oldukça memnunum.
Uzun yıllardır kullanıyorum. Tek geçerim. Hiçbir rahatsızlık yaşamadım ancak son zamanlarda fiyatı çok arttı.
4 yıldır bu siteden bu lensleri alıyorum. Çok çok memnunum.
4 yıldır bu siteden bu lensleri alıyorum. Çok çok memnunum.
Lens marketle ilgili hiçbir sorun yok gayet hızlı geldi ancak lens bulanık gösteriyor, kitap bile okuyamıyorum, puanlamalara aldanıp satın aldım ancak günlük lensten vazgeçmeyecekmişsin bunu anladım.
Sipariş verdikten sadece 1 gün sonra geldi ve bugün kullandım, temel eğrim 8.9 olduğu halde bc 8.8 olan acuvue oasys kullanıyordum ancak buna geçtim ve temel eğri 8.9 halinde aldım... sonuç mu GÖZÜMDE RESMEN YOK GİBİLER, MÜKEMMEL
Lens'im bugün geldi daha önce AİR OPTİX AQUA kullanıyorum lensin bi kere dış kutusundan kalitesi ben burdayım diye bağırıyor hemen gözüme taktım o da ne hiç hissettirmiyor kendini kaliteli lens BC:8.6 DİA:14.20 kategorisinin en iyi lensi
Cumartesi sipariş verdim ve pazartesi öğlen hemen elime ulaştı. Lensten de gayet memnun kaldım aynaya baktığımda varlığını bile göremiyorum. Kesinlikle tavsiye ederimmm
15 yıldan uzun süredir bu lensleri kullanıyorum, bir sorun yaşamadım. Lensmarket de sağolsun senelerdir hiç şaşmadan hızlıca sorunsuz ulaştırıyor lenslerimi, yine bugün danışmak için aradım çok memnun kaldım çok yardımcı oldular:)
Kuruluk ve batma problemleri yaşadım. Tavsiye etmiyorum.
1 yıldır kullanıyorum gerçekten kaliteli ve emsallerine oranla uygun. Zeiss'ten şaşmam artık
Açıkcası merak ettiğim bir lens diyebilirim genelde yorumlar olumsuz olmuş lens de olumlara bakılmıyor genel hatlarıyla zeiss ürünlerini hiç kullanmamıştım.
Yıllardır çok memnun olarak kullandığım Acuvue Advance'in üretimi durdurulunca bir süre Acuvue 2 ile devam ettim. Su oranı çok daha yüksek olmasına rağmen akşamları puslu bir görüntüye yol açıp ovalama ihtiyacı ile beraber kuruluk da yapmaya başlayınca yeni lens arayışımda Contact Day 30'u denemeye karar verdim. İlk günler, kullanmaya alışık olduğum lenslerdeki gibi görünürlük rengi ve iç-dış işaretçileri olmadığı için biraz zorlandım, rahatlık açısından arada bir Acuvue Advance'i özledim ama daha sonra sanıyorum ki gözlerim uyum sağladı. Artık çok rahat kullanıyorum, kesinlikle kuruluk veya puslanma yapmıyor. Bir Acuvue Advance değil ama Acuvue 2'den daha konforlu. Bir adet lensi kenarları birbirine yapışmışken açmaya çalışırken yırtmış olmama rağmen, 2. kutu siparişimi verdim bugün. Uzun lafın kısası tavsiye ederim.
Çok uzun yıllardır bu lensi kullaniyorum sabah sekizde takip akşam onikiden önce cikarmiyorum sorunsuz ve rahat tavsiye ederim
Bu lensten 6 aylık aldım ve bu markada ilk deneyimimdi, başarılı bir ürün. Sorunsuz bir şekilde kullanıyorum. Lens market çalışanlarını tebrik ediyorum, herhangi bir sorunla karşılaştığımda çok yardımcı oldular. Kargo hızlı geldi.
Sorunsuz bir şekilde bir kutu bitirdim ve simdi ikinci kutuyu siparis veriyorum.
Aksam üzeri sipariş vermeme rağmen hemen kargolandı ertesi gün elimdeydi. Lens yumuşak ve rahat umarım bir sorun çıkmaz bir süre sonra.
Guzel
Ben yıllarca air optix kullandıktan sonra belki daha çok memnun kalırım diye zeiss'i sipariş ettim ama benim gözümle pek uyuşmadı sanırım.Çok kuruluk yaotı. Memnun kalmadım. Ancak bu durum; lens market hakkında fikirlerimi tamamen değiştirdi. Çok sıradan bir site olarak gördüğüm lens markete Zeiss'ten memnun kalmadığımı bildirdikten en fazla 1 saat sonra bana dönüş yaptılar ve başka bir markadan lens gönderebileceklerini söylediler. Çok memnun kaldım sitenin yaklaşımından. Benimle ilgilenen arkadaşa da lens market'e de çok çok teşekkürler :)
5 senedir zeiss kullanıyorum. Çok memnunum gözü rahatsız etmiyor gün boyu gözümde kalabiliyor rahatsız etmiyor. Tavsiye ederim.
18 yıllık lens kullanıcısıyım. Bir çok lens denedim. Son birkaç aydır bu lensi kullanıyorum. Son zamanlarda kullandığım en rahat lens. Rahatlıkla tavsiye ederim. Kötü yorumlara inanmayın.
Merhaba 4 yıldır bu lensi kullanıyorum hiçbir şekilde batma, kayma ve kızarıklık sorunu yaşamadım gayet memnunum.
Merhaba; Aldığıma pişman olmadan kaliteli bir ürün.. Tabiki herkezin memnuniyeti farklı olucaktır.Bende bir sıkıntı çıkartmadı 2 gündür gözümde.Zaten Made in GERMANY yazıyor.. Bilgi olması açısından yazdım.
Gayet başarılı bence nerdeyse okuduğum yorumlardan dolayı 4 senedir kullandığım lensi bırakıyordum ancak başka birkaç lens daha kullandım bana göre çok bi farkları yoktu fiyat performans açısından vazgeçilmez benim için.
Bilinen markaların çoğunu kullandım aralarında en kaliteli ve konforlu görüşü bu markanın sağlandığında karar kıldım.
Göze batma, kızarıklık herşeyi yapıyor bu ürün.Tabi birde buğulu görme sorunuda var.
Göze batma, kızarıklık, yapışma ve göze dair yaşanabilecek her türlü zorluğu bu lense sığdırmışlar..
Merhabalar 4 yıldır lens kullanmaktayım kullandığım en kötü lensler bunlar denemek için bile almayın çok kalın batıyor göz kırpmada bile kayıyor bulanıklıkta cabası kaç kez gözümden çıkıp taktığımı bilirim tekrar söylüyorum denemeyin
5 yıldır lens kullanıyorum bu kadar gözümü rahatsız eden başka bir lens kullanmadım
çok lens markası denedim fakat kullandığım en kötü lensler bunlar oldu. sürekli batıyor, hemen kuruyor, sakın tercih etmeyin uzak durun.
17 senedir aralıksız bu markayı kullanıyorum ve son derece memnunum ne batma ne kuruluk sıkıntısız kullanıyorum..
Acuveu true eye kullanip da ikisini kiyaslayabilecek var mi
Zeiss i 2 yılı aşkın bir süredir kullanıyorum az kuruluk oluyor. Siddetle tavsiye ederim
Biofinity kullandım kalın gelmişti çok kuruluk yapıyordu. 2 yıldır zeiss kullanıyorum çok memnunum.
çok memnunum 2. siparişimi bile veriyorum
Çok memnunum
Fiyata Göre performans çok iyi, yıllardır kullanıyorum.
göz çapı 8.9 olanlar için çok fazla seçenek yok.doktorumun tavsiyesiyle aldım.memnunum tek sorun çokseyrek de olsa batma kuruma yapıyor :) kargom hızlı ulaştı elime her seferinde en kısa sürede gönderiyorsunuz.teşekkür ederim.
Günyüz beye kesinlikle katılıyorum. 15 yıldır lens kullanıyorum, daha çok rahatsız edeni görmedim...
15 yıldır lens kullanıyorum, gözümü bu kadar rahatsız eden başka lens olmamıştı. 2 kutunun içindekileri tek tek denedim, hepsi rahatsız etti. İadesi mümkün olmadığından da hepsi çöpe gitti.
hem hesaplı hemde süper hızlı 24 saat geçmeden kargom elime geçti teşekkürler lensmarket....
2004'ten beri bu siteyi ve Zeiss Contact Day 30'u kullanıyorum. Site sahipleri o kadar anlayışılı ve ilgili kişiler ki daha o zamanlar yaşım küçük ve kredi kartım yok diye elden almak istemiştim ve o zamanlar bakırköydeki ofislerine davet etmişlerdi. Hatta ilk lensimi onlar takmama yardım etmişlerdi:) Ürüne gelince 9 yıldır aynı ürünü kullanıyorum. Ayda bir değiştirmem gereken ürünü 2 aya kadar unuttuğum oluyor. Biliyorum zararlı bir şey fakat, bahsettiğiniz kuruluk vb ancak 2. ayın sonlarında kendini gösteriyor. O zaman değiştirmem gerektiğini anlıyorum:) Yani ürünü o zamanlar 30 tlye alıyordum. 9 yıl geçti 40 lira olmuş. Hem üründen memnunum hem de fiyatı bu kadar makul tutan lensmarket ailesinden. İyi ki varsınız.
Arkadaşlar bu lensi kullaniyorum ama ters ve duzunu ayirt edemedigim icin zorlaniyorum bu konuda yardim edebilecek olan var mi

Celal ERDOĞAN

  • 12.08.2014 14:16
Eğer lens ters ise parmağının ucuna koyduğunda çapı daha geniş gözükür . Ayrıca gözüne taktığında ters olduğunu anlarsın. Gözünü kırptığında oynar tam oturmaz.
Bende 3 aydır bu lensleri halen kullanmaktayım kimseye tavsiye etmiyorum belli saat ten sonra kuruluk bulanık görme yapiyor
Uzun süredir lens kullanıyorum.BU lenslerle uyumak dışında güzel.Gözlerinde kuruma olan arkadaşlara tavsiye etmem.İnceliği tercih sebebidir.
sipariş 36 saatte elime ulaştığı için teşekkür ederim. zeiss contact day 30 u doktorum tavsiye etti çok memnunum.
Efecan Beye kesinlikle katılıyorum.Uzun bi süre önce bu lensi kullanmıştım memnun kalmamıştım,ikinci kez aynı hatayı yaptım tekrar deneyeyim emin olayım diye ama berbat.Göz değerlerimi de özellikle lens için özel bi hastanede ölçtürdüm ve ona göre alıyorum.Ama gözde eğreti duruyo,aşırı derecede yanma batma oluyor.İlk çifti idare ede ede kullandım hadi de,ikinci yeni çifti dün açtım ama sinir geldi bugün attım hepsini.Daha ucuza aldığım bi marka çok daha rahattı.
ben ilk kez internetten sipariş vericem iki gözümde aynı numarada 1 kutu içinde zaten 3 çift var ama sağ ve sol ayrı numara yazdıgım zaman ücret 2 katına çıkıyor
8 yıldır zeiss kullanıyorum. kesinlikle çok memnunum. şikayetçi olanlar DİA ve BC değerlerini iyi öğrensinler arkadaşlar.göz ölçülerinize uygun lens kullanmazsanız batma yapar,oturmaz gözünüze.Doktorumun ölçüp verdiği lens sadece 1 kez BL denedim o da bulamamıştım Zeiss BL'den memnun kalmadım.Kesinlikle Zeiss tavsiye ederim.
BC değerim 8.9 olduğu için çok fazla lens seçeneğim yok. Daha önce de aynı B.C. değerindeki tüm lensleri denedim. Kesinlikle bu B.C. değerinde üreten en iyi marka...
BL softlen38 kullanyordum fakat 6 ay önce ilk zeiss lensimi aldim artik degistimiye dusunmuyorum oldukca memnunum.sitedeki fiyatta cok iyi
3 yıldır kullanıyorum son derece memnunum sorun yaşamadım ayda bir değişiyorum fiyat ve kalite mükemmel ayrıca lens markete teşekkür ediyorum....
benim bc değerim 8,5 bu lens 8,6 dan başlıyor sorun olur mu ? bu konuda çok acemiyim arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirm :)
daha önce zeiss kullanmamis kisilere asla tavsiye etmeyecegim bi lens.
Merhaba, bende uzun yıllardır lens kullanıyorum.Bu siteden ve lenslerimden çok memnunum.Bir kez bir problem ile karşılaştım , fakat hemen ilgilenip problemimi çözdüler.İlginize teşekkür ederim.Herkese tavsiye derim.
öncelikle her gün takıp çıkarması benim için sıkıntılı bir iş.ayrıca oksijen geçirgenliği de az olduğu için gözleriniz baya havasız kalabiliyor fakat yumuşaklığı fena sayılmaz.oksijen geçirgenliği daha fazla olan lensleri tercih etmek daha iyi olabilir
bu lensin gece gözde kalma özelliği var mı acaba

Hasan AKGÜL

  • 05.09.2011 14:40
yok ben ilk aldığım zaman gece yatmıştım. hiç uygun değil gece kullanmaya
Zeiss ten çok memnunum 2005 ten beri kullanıyorum hiçbir şikayetim olmadı...Ayrıca Lens market de hizmetini en iyi şekilde sunuyor.Teşekkürler...
Çok iyi servis, defalardır buradan alıyorum lenslerimi , hiç bir problem yaşamadım... Teşekkürler...
öncelikle 2.seferdir burdan sipariş ediyorum lenslerimi ve hemen ertesi gün teslim ediliyor hem de hiç sorunsuz.daha önce johnsons&johnsons 2 kullanmıştım,memnun kalmadım.zeiss sa çok daha rahat.yani hem ürünün hem de sitenin kalitesi süper.tavsiye!!
Son derece memnunum . 3 yıldır sürekli olarak kullanıyorum. Daha önce BAUSCH & LOMB,Johnson&Johnson kullanmıştım ve hiç memnun kalmamıştım . Zeiss in tüm ürünlerinden çok memnunum tavsiye ederim.
hiç tavsiye etmem :( bulanık gorme, batma, gözden çıkma gibi birçok problemle karşılaştım vasat
Son derece memnun kaldim , herkese tavsiye ediyorum.3 yildir kullanmaktayim
bu kadar kötü bir lensi iki kere kullandığıma inanamıyorum.bir de sevgilime tavsiye ettim bulanık görme, batma,gözün kuruması bu kadar çektiğimi hatırlamıyorum üstelik beş senedir lens kullanıyorum kesinlikle tavsiye etmem.
Yaklaşık 22 yıldır lens kullanıyorum.Son 9 yıldır da Zeiss kullanıyorum.Üründen ve sitenin hizmetinden memnunum,tavsiye ederim
2 senedir kullanıyorum şayet her gece düzenli olarak çıkartıp temizliyorsanız hiç bir problem yaratmıyor.
5 senedir Zeiss aylık lensleri kullanıyorum ve çok memnunum.Doktorumun tavsiye ettiği bir markadır.
Ben kullandım 3 ay boyunca bu lensleri. Kesinlikle tavsiye etmem çok batma, bulanık görme oldu. Diğer markaları deneyeceğim bundan sonra.
YORUM YAPBu ürüne toplam 72 yorum yapıldı Puan: 3.7/5
Kalan karakter:

ScrollBizi Arayın
lensmarket.com kullanıcıları hakkımızda ne dedi?

Satışını yaptığımız ürünlerle ilgili yorumları bulabilirsiniz