Wöhlk Peroxid yorumları

Wöhlk Peroxid
Mükemmel
%60 (3)
Çok İyi
%0 (0)
İyi
%20 (1)
Fena Değil
%20 (1)
Çok Kötü
%0 (0)
Puan verin:
Kalan karakter:

Uyarı: Aşağıda okuyacağınız yorumlar, kullanıcıların kendi marka deneyimlerini, hissiyat ve görüşlerini yansıtmaktadır. Her lens kullanıcısı farklı göz fizyolojisine sahip olabileceğinden, kendileri için geçerli gördükleri koşullar başka kullanıcılar için geçerli olmayabilir. Yorumları bu bilgiler ışığında değerlendirmenizi rica eder, lens kullanmaya başlamadan önce göz doktorunuzu ziyaret etmeyi unutmamanızı hatırlatırız. Teşekkürler, Lensmarket.com.
Bu ürüne toplam 5 yorum yapıldı. Puan:4/5
26.01.2023
Aosept kullanırdım fakat uzun zamandır satışta değil. Bunu keşfedince denemek istedim ve çok memnun kaldım. Kullanım şekline uyulursa en iyi solüsyonlardan. Ama fiyatlar korkunç...
14.07.2021
İlk kullanımdan sonra söyleyebilirim ki mükemmel temizliyor. lenslerimi üç gün normal solüsyondan sonra bir gece peroxidte bırakarak kullanacağım. Lensmarket çok hızlı gönderdi teşekkürler.
12.07.2015
Belki tam olarak nötralize olmasını beklemiyordunuzdur. Peroksit en iyi temizleyen ve en zararsız sistemdir. Tabi bekleme süresine uymak kaydıyla. Birde göze kullanmamak lazım. Yada aosepti deneyebilirsiniz. Mükemmeldir
20.06.2013
öncelikle peroxid ürününü solüsyon olarak kullanmayın.lens koruyucu ve besleyici bir ürün.yıllardır kullanıyorum ve sonuç mükemmel.lensinizin uzun süreli kalmasını istiyorsanız kesinlikle tavsiye ederim.
04.04.2013
ben aldım tavsiye etmiyorum yerine, sadece solüsyon ve tablet almanızı öneririm. sarı su bazen gözlerimi yakıyor bu sebeble sadece beyaz tablet ve solüsyon almanızı öneriyorum. gözleri öyle yakıyorki bazen o gün gözünüze bişey takamıyorsunuz.
YORUM YAPBu ürüne toplam 5 yorum yapıldı Puan: 4/5
Kalan karakter:

Scroll
Bizi Arayın