PureVision 2  Multifocal

PureVision 2 Multifocal

Çift odaklı ve okuma gözlüğü ihtiyacını ortadan kaldırır. Presbiyopi düzeltimi için dizayn edilmiş aylık yumuşak silikon hidrojel kontakt lenstir.
Bausch + Lomb
Fiyat 180,46 TL
KDV Dahil Fiyat194,90 TL
GözDiaBcSph (Pwr)AddAdet
Sol
Sağ

Özellikleri:

Çift odaklı ve okuma gözlüğü ihtiyacını ortadan kaldırır. Presbiyopi düzeltimi için dizayn edilmiş aylık yumuşak silikon hidrojel kontakt lenstir.

BU ÜRÜNDE 2 KUTU VE ÜZERİ ALIMLARDA HEDİYE SOLÜSYON FIRSATI VAR!


Bu içeriğin tüm hakları saklıdır. İzin alınmadan kopyalanamaz, alıntı yapılamaz.
Lens Tipi : Saydam yumuşak kontakt lens
Kullanım Şekli : Aylık planlı değişim
Ambalaj İçeriği : 1 kutuda 6 adet (blister ambalajda)
Su İçeriği : %36
Temel Eğri (BC) mm. : 8.6 mm
Çap (Dia) mm. : 14.0 mm
Lens Materyali : balafilkon A
Merkez kalınlığı : 0.07 mm -3.00D’de (güç ile değişken)
Oksijen Geçirgenliği (Dk) : 130 (-3.00D için) merkezde
Görünürlük Rengi (tint) : Açık mavi
PureVision 2  Multifocal

PureVision 2 Multifocal Yorumları

Uyarı: Aşağıda okuyacağınız yorumlar, kullanıcıların kendi marka deneyimlerini, hissiyat ve görüşlerini yansıtmaktadır. Her lens kullanıcısı farklı göz fizyolojisine sahip olabileceğinden, kendileri için geçerli gördükleri koşullar başka kullanıcılar için geçerli olmayabilir. Yorumları bu bilgiler ışığında değerlendirmenizi rica eder, lens kullanmaya başlamadan önce göz doktorunuzu ziyaret etmeyi unutmamanızı hatırlatırız.Teşekkürler,Lensmarket.com


Bu ürüne toplam 12 yorum yapıldı. Puan:3.5/5
Bu ürüne toplam 12 yorum yapıldı. Puan:3.5/5
Hizmet, 100 üzerinden 100, insanın kendi öz evladı olsa bu kadar saygılı ve yardımcı olurlar. birde android ve iOS uygulamaları olsa, tadından yenmez.
👍(0)👎 (0)
Slmn alykm arkadaslar. Lensİ kullaniyorum şu an. Lensler gözüme çok uyum sagladı. Ancak bazi kullanicilarin da söyledigi gibi uzak netliginde bozulma oluyor. Sanki karsiya baktigimda hala gözümde yakin gözlüğü varmiş gibi bir durum meydana getiriyor. Herhalde mercekler arasi gecis hizli olamiyor. Ama gene de siparis edecegim. İyi görüşler dilerim hepinize
👍(0)👎 (0)
Uzun süredir Air Optix Multifocal kullanıyordum. Son zamanlarda kuruluk şikayetim nedeniyle PureVision 2 denedim. Sonuç: Daha yumuşak ve gözde daha rahat. (Air Optix hafif mavimsi renkle daha kolay görülebilir. PureVision ise daha saydam bir renkte. Katlanmaya daha eğilimli, yumuşak materyalden ötürü). Ancak uzak performansı diğerinden daha düşük. Air Optixin de düşük aslında. Tek odaklı lensde uzak sorunsuz ve keskin iken çok odaklılarda uzakda genel bir sorun olduğunu anlamış oldum. Hangisi uzakda nispeten daha iyi? Cevap : Air Optix Multifocal. Hangisi gözde daha rahat ve ıslak? Cevap: PureVision 2 (Bendeki sonuç)
👍(0)👎 (0)
Yaklaşık 1,5 yıldır kullanıyorum,hiç şikayetim yok,sistem de çok iyi çalışıyor
👍(0)👎 (0)
Ne yazık ki benim gözlerimi rahatsız etti, tüm denemelerimde birkaç saatten çok dayanamayıp çıkartmak zorunda kaldım. Bundan önce Air Optix Multifocal kullanıyordum ve memnundum, bunun 'Low' yakın okuma diyoptrisi +0,5 derece daha yüksek diye bunu denedim; yakın okumada tahmin ettiğim gibi daha uygun oldu ama gözümü sürekle rahatsız etti.. Görüş kalitesi gayet iyi ancak sanki Air Optix'ten daha ince, sürekli katlanıveriyor. En önemlisi de: kısa sürede batmalar başlıyor, gözünüzde lens olduğunu sürekli olarak hissettiriyor. Numaralarım +5 ile +5,5 ve 29 yıldır kontakt lens kullanıyorum. En uzun süre kullandığım lens Acuvue idi; rastlantı sonucu Air Optix kullanıp pek memnun kalmıştım, tıpkı Zeiss gibi. Multifocal lens seçimim yeniden Air Optix olacak. Herkese sağlıklı günler dilerim.
👍(0)👎 (0)
Üç yıldır kullanıyorum,lensi açtığım zamanı not etmem bile gerekmiyor ,hafif batma yaptığında ki bir ay dolmuş oluyor zaten değiştiriyor, Dr um suni gözyaşı kullanmayı önermesini rağmen pek gerekmiyor.tek sıkıntı lensler çok şeffaf ve görünmez.yakını görmediğim göz önüne alınırsa lensleri takıp çıkarırken 3.kez lens kaybettim,benim şikayetim bu,keşke renkli de olabilseler:)
👍(0)👎 (0)
Yakın 3 numara high iyi fakat Uzağı görmekte bende çok zorlanıyorum marka ile alakalı bir durum galiba çözüm bulan varmı arkadaşlar şimdiden teşekkürler
👍(1)👎 (0)
Uzagi gormede cok zorlaniyorum. Surekli kuru ve batma yapiyor. Ilk kez bu kadar rahatsiz bir lens kullandim. Bana iyi gelmedi.
👍(0)👎 (0)
Lensler sipariş verdikten bir gün sonra elime ulaştı..Doktorum bu lensi önerdi.Uzak yakın gözlüğümü artık kullanmıyorum..
👍(0)👎 (0)
almayı düşünüyorum bakalım
👍(0)👎 (0)
Cevap Yaz
  • Ad soyad
  • Yorum
  • Kalan karakter: