SofLens for Astigmatism yorumları

SofLens for Astigmatism
Mükemmel
%56 (96)
Çok İyi
%14 (23)
İyi
%9 (16)
Fena Değil
%5 (9)
Çok Kötü
%12 (21)
Puan verin:
Kalan karakter:

Uyarı: Aşağıda okuyacağınız yorumlar, kullanıcıların kendi marka deneyimlerini, hissiyat ve görüşlerini yansıtmaktadır. Her lens kullanıcısı farklı göz fizyolojisine sahip olabileceğinden, kendileri için geçerli gördükleri koşullar başka kullanıcılar için geçerli olmayabilir. Yorumları bu bilgiler ışığında değerlendirmenizi rica eder, lens kullanmaya başlamadan önce göz doktorunuzu ziyaret etmeyi unutmamanızı hatırlatırız. Teşekkürler, Lensmarket.com.
Bu ürüne toplam 2 yorum yapıldı. Puan:3.9/5
13.09.2023
On yılı aşkın bir süredir oğlumun ve kendimin lenslerini Lens Market ten alıyorum. Müşteri dostu yaklaşımları, tedarik konusundaki destekleri ve bilgilendirmeleri için sevgili Lens Market çalışanlarına çok teşekkür ediyorum.
28.08.2023
Maalesef hiç memnun kalmadım. Aldığım günden beri sadece 1 saat takabildim aşırı derecede yanma ve batma yaptı. Burun ameliyatı oldum doktor gözlük takmaman gerek dedi, ancak lensi de takamıyorum. İlk defa böyle bir durumla karşılaştım daha önce kullandığım lensler hiç böylesine rahatsız edici olmamıştı. Batmanın yanı sıra gözümü kırpınca lens o kadar hareket ediyor ki bulanık görüyorum :(
YORUM YAPBu ürüne toplam 2 yorum yapıldı Puan: 3.9/5
Kalan karakter:

Scroll