Biofinity Multifocal yorumları

Biofinity Multifocal
Mükemmel
%65 (26)
Çok İyi
%13 (5)
İyi
%0 (0)
Fena Değil
%5 (2)
Çok Kötü
%0 (0)
Puan verin:
Kalan karakter:

Uyarı: Aşağıda okuyacağınız yorumlar, kullanıcıların kendi marka deneyimlerini, hissiyat ve görüşlerini yansıtmaktadır. Her lens kullanıcısı farklı göz fizyolojisine sahip olabileceğinden, kendileri için geçerli gördükleri koşullar başka kullanıcılar için geçerli olmayabilir. Yorumları bu bilgiler ışığında değerlendirmenizi rica eder, lens kullanmaya başlamadan önce göz doktorunuzu ziyaret etmeyi unutmamanızı hatırlatırız. Teşekkürler, Lensmarket.com.
Bu ürüne toplam 31 yorum yapıldı. Puan:3.9/5
24.03.2024
O kadar kullanışlı ki çok beğendi Teşekkürler ilginiz için
22.01.2024
Multifokallerde hem uzak hem yakın görüşten ödün vermeden görüş sağlayan tek lens. Diğerlerinde ya yakın ya da uzak tam net olamıyordu. Çok memnun kaldım. Ayrıca gözde kuruma yapmıyor. Lens market ailesine de ayrıca çok teşekkür ediyorum, her zamanki gibi çok yardımcı ve destek oldular. Yurtdışı siparişi olduğundan 10 haftada teslim edilebileceğini söylemelerine rağmen 15 günde lenslerimi teslim ettiler.
27.11.2023
Lensin konforu çok iyi. Uzak-yakın mesafede gayet net gösteriyor. Bilinen 3 markaya ait multifocal lenslerinden memnun kalmamıştım ama Biofinity gerçekten çok iyi.
09.09.2023
Bir süredir multifocal lens kullanıyorum ve kullandığım diğer markalarda (3 marka) istediğim konforu yakalayamadım.Yakın mesafede yazılar karışıyordu. Buradaki yorumlara istinaden bir de bunu deneyeyim diye Biofinity multifocal aldım. İlk defa bir lens yakın mesafede bu kadar net(kullandıklarım içinde) Takar takmaz rahatlığını ve yakın netliğini çok beğendim. Uzak mesafe çok çok net değil ama rahatlıkla araba kullanabiliyorum,döküntü yaratan bir durum olmadı.
05.04.2023
Öncelikle bu ürün ellerinde olmadığı için yutdışından sipariş eden ve bekleme sırasında, beni asla mağdur etmeyen LensMarket\\\'e sonsuz teşekkürler... Müthişsiniz. Biofinity Multifocal lens, ilk gün gözümden çıkartırken ortadan yırtıldı. İlk defa böyle bişey oluyor. Her zaman çıkardığım gibi çıkardım, olacak iş değil. Bayağı moralim bozuldu. Gitti 1 aylık lens, tek kullanımda. Aklınızda olsun. Gözüme uyan başka multifokal olsa, bunu asla tekrar almam.
03.02.2023
Müşteri Hizmetlerinden Sibel hanımın ve tüm diğer müşteri temsilcilerin nazik, pozitif ve çözüm odaklı yaklaşımına öncelikle teşekkür ederim. Bugüne kadar bir çok lens kullandım ancak Biofinity Multifocal içlerinde en konforlu kullandığım lens oldu. Diğer lenslerde yaşadığım batma, kuruma hissini yaşamadım. Kesinlikle tavsiye ederim.
08.09.2022
Merhaba, buradaki yorumları okudum ve insanların tecrübelerinden biofinity multifocal lensi test etmek için sipariş veriyorum. Daha önce iki marka kullanım Pure Vision ve Air Optix her ikisinde de yakın gayet iyi ama uzağa baktıgımda bulanık ve net değildi, araç kullanırken tabelaları okuyamıyordum, ben de artık gözlük kullanmaya karar verdim ama son kez araştırma yaptığımda insanların bifinityden memnun kaldığını gördüm, inşallah ben de rahat ederim, ürün elime ulaştıgında tekrar yorum yapacağım, diğer insanlara bir faydamız dokunursa ne mutlu. Henüz ürün elime ulaşmadığı için ve test edemediğim puanı abrtmıyorum. Saygılar
28.06.2022
Merhaba, bu markanın çift odaklı lenslerini kullanan biri olarak çok memnun olduğumu söylemek istedim. Başka bir markadan pek rahat edemedim. Daha sonra o markadan değil farklı bir firmadan sipariş verdim. O daha da kötü çıktı. Ama yılmadım :)) Bu markayı en başında göz doktorumun dominant-nondominant bilgisini vermemesi yüzünden alamamıştım. Lens alacağınız zaman işi bilen bir doktora gerekirse özelde muayene olun derim. Çünkü bana inanılmaz zaman kaybettirdi Fakat dediğim gibi ben azmettim. Şimdi gayet memnunum. Kütüphanede çalışıyorum. Ama görüş açısından pek bir sorun yaşamıyorum. Süper derecede kendi gözüm veya gözlük gibi değil. Ama işlerim de aksamıyor, yanma batma kaşıntı az seviyede. Son olarak lens market çalışanlarına çok teşekkür ederim. Çok yardımcı oldular. Tekrar teşekkürler Lens Market .
24.01.2022
-2.25 miyop +2 dominant gozlerim.yakin guzel uzak bulanik
12.04.2021
1989 yılından bu yana lens kullanan ve 2013 den bu yana lensmarketten alışveriş yapan biri olarak kullandığım en sorunsuz multifocal lens markası,ahh uzak görüşü biraz daha keskin olmuş olsaydı mükemmel üstü bir lens olurdu
11.03.2021
Biofinityden çook memnunum. Göz kuruluğu için suni gözyaşına ihtiyacım kalmadı. Multifocal yakında çok iyi. Uzak mesafede çok net değil. Ben de bunu bir gözüme multifocal diğerine normal biofinity kullanarak çözüyorum. Takıp unutuyorum. Kendi gözğm gibi

Özlem H

  • 12.05.2021
Bir göze multifocal öbürüne lormal lens takmak işe yaradı mı? Memnun musunuz böyle?

Azmi Levent Ö

  • 12.02.2022
Bende aynısını yaptım, sol gözüme multifokal, sağ gözüme uzağı daha net görmek için normal lens kullanıyorum. Ben acuvue marka kullanıyorum. Çok ama çok memnunum.
24.02.2021
Merhaba,
dominant ve non dominant burada ne anlama geliyor, reçetemde böyle bir değer yok, bunu nasıl belirleyeceğim acaba ?

Hayrullah Y

  • 13.05.2022
bu özellik sadece bu markaya ait bir terim,tek çözüm deneme yanılma

Bülent A

  • 20.07.2023
iki gözünüz de açıkken kolunuzu uzatın ve baş parmağınızla odanın diğer ucunda bir nesneyi tam olarak ortalayın baş parmağınızı tam nesnenin üzerinde görün sonra gözlerinizi teker teker kapatın hangi gözünüzle baktığınızda parmağınız nesnenin üzerindeyse o gözünüz dominant. olmayanda parmağınız kayacak ve nesne görülecek. iki gözünde dominant olması olmaz.
11.02.2021
Lensmarket.com dan memnun olduğumu belirtmeme rağmen bu marka lensi kullanamadığımı belirtmem üzerine firma beni arayıp lensi değiştirmeyi önerdi. Müşteriyi memnun etmeye odaklı böyle bir firma daha görmedim. Keşke hepsi böyle olsa. Teşekkür ederim. Lensmarket.com dan lens almaya devam.
09.02.2021
Uzun süre lens kullandım. Bu lensi alırken çok umutluydum, yakını gösterme performansı iyi ama uzak performansı düşük çıktı.Uzağı bulanık gösteriyor. Aynı numaralı multifokal olmayan lensim (acuvue) çok daha net gösteriyor. Bir tane kullanıp gerisini kaldırmak zorunda kaldım. Yeni lens siparişimi yine lensmarke.com dan verdim.

Yıldız K

  • 22.10.2021
Şimdi hangisini aldınız?
19.11.2020
ilk defa lens kullanıyorum ve alırken sol gözün için non dominant seçerek hata yapmışım. Bu durumu kullanınca fark ettim ve Burak beyle konuştum, sorunum çözülünce de kalan lensleri iade alıp yenisini yolladı. Lensmarket e ve Burak bey e yardımları ve müşteri odaklı yaklaşımları için çok teşekkür ediyorum.
10.10.2020
Çok memnunum yıllardır bu markayı kullanıyorum teşekkürler lens market
22.02.2020
Doktorun tavsiyesi ile bu markayı kullanacağım. Deneme lensleri 2 kez kullandım ve beğendim. Sağ olsun lens market 2 kutu sipariş vermiştim yanında bir çift hediye lens gönderdiler. 3 kez telefonlara arandım ve bilgilendirildim. Kızım içinde sipariş verdim bugün.
10.12.2019
Yaklaşık 20 yıldır lens kullanıyorum Bioffnity i son 1 yıldır kullanmaktayım çok memnunum artık yakın görme içinde inanılmaz konfora sahibim lens markette ilk alışverışimdi devamı da gelecek, hızlı teslimat ve ilginiz için teşekkür ederim
11.11.2019
Yıllarca miyopi için lens kullandım ve hiç sorun yaşamadım. Multifocal'e geçmem gerektiğinde uzak ve yakın ikisi birlikte net bir görüş için birçok markanın aylık ve günlük multifocal lensini denemem gerekti. Yakın görüşte en net görüntüyü Biofinity Multifocal sağladı, uzak görüşü de iyi. Bütün gün bilgisayar başında çalıştığım için akşamüzeri biraz batma yapıyor bazen. Sanırım multifokal lenslerden çok üstün bir performans beklememek gerekiyor, en azından ürünler henüz o seviyede değil. Ayrıca göz doktorunuzun doğru ölçüm yapması da çok önemli. Lensmarket'e ise çok teşekkür ediyorum, güvenilirlik ve müşteri memnuniyeti açısından başarılı bir kurum. Müşteri temsilci arkadaşlar her seferinden çok yardımcı oldular. Son alışverişim için Orcan Bey'e ayrıca teşekkür ediyorum.
31.08.2019
Hem uzak hem yakın görüşüm mükemmele yakın.Alismak için kendinize bir süre şans tanirsaniz bir daha vazgecemeyeceginiz bir konfor sunuyor
02.07.2019
Benim bc değerim 8.4 ama burda seçemiyoruz sadece 8.6 var.

Esin S

  • 01.06.2020
Benimde öyle 8.4 siz naptınız acaba 8.6 mı verdiniz
29.05.2019
Bu marka lensleri 2 senedir kullanıyorum süper rahat kullanımı ve lens market çok yardımcı bayram yoğunluğunda bile 2 günde lensler elime ulaştı. Çok teşekkür ederim Lens Market
20.04.2019
Doktor tavsiyesi ile aldım . Çok memnunum. Ayrıca lens market ailesine de ilgileri ve özenli takipleri için teşekkür ederim.
25.01.2019
Daha önce pure vısıon 2hd kullanan biri olarak yakın görüşte sorun yaşamamla birlikte biofinity multıfocal e geçtim,çok konforlu bir lens,eczacıyım,prospektüsleri okurken bile çalışanlarıma ihtiyacım olmuyor.Üzerine lens tanımıyorum.Hele Lens Market ailesinin müşteri demeyeceğim,çnk onlar bu gözle görmüyorlar bizleri,hastaların kendi kullanım hataları nedeniyle oluşan zararlarını bile kompanse etmek konusundaki çabaları takdire şayan..<3 Sizi seviyoruz Lens Market Ailesi

Yıldız K

  • 22.10.2021
Uzağınız nasıl? Memmnunmusunuz?
13.08.2018
Harika bir lens. baskın göz tercihi var başka hiç bir markada sorulmuyor. Bütün lensleri denedim ama en son yine bu markanın üstüne görüş sağlayan lens bulamadım. Lens marketi anlatmaya gerek yok %100 müşteri memnuniyeti üzerine iş yapıyorlar hiç bir sıkıntı yaşamadım.
26.05.2018
Doktorumuzun önerdiği bu ürünü 6 aydır kullanıyoruz ve çok memnunuz. Lens marketten ilk kez sipariş verdik. Müşteri temsilcilerinin ilgi ve alakası ile sorunsuz ve hızlı bir şekilde elimize ulaştı. En güzel yanı bulunduğumuz şehirdeki fiyatın % 40-45 i kadarı ucuza temin ettik. Müşteri temsilcinize ve yöneticilerine teşekkürler....
03.04.2018
Bir çok lens denedim , en iyisi Biofinity hiç düşünmeden alabilirsiniz çok memnunum ,ayrıca Lens markete de teşekkürederim ...
03.10.2017
Yok böyle bir lens!
04.01.2016
Merhaba.İlk lens deneyimimde yakını görmekte zorlandığım için biofinity Multifacal lens le ilk taktığım lens markasını değiştirdim.Öncelikle biofinty lens çok ince ve yumusak.yakın mükemmel.Elbette ilk kullanımda özellikle ara mesafelerde görüntü netliğini kaybeder gibi oluyor.Daha sonra gözlükten bile daha iyi bir görüntü hissediyorsunuz.Ben bazen 2 gün çıkarmadan kullanmama rağmen sıkıntı yaşamadım.sabah 7 akşam 6 kullanımla yaklasık 3 ay bir takım lensi kullandım.Bugune kadar bukadar iyi olduğunu bilsem gözlüğe çoktan veda ederdim.
08.11.2015
-5 dereceye yakın miyopi üzerine +1,5-2 derece civarında presbiyopi eklenen 50 yaşında biri olarak bu lens sorunumu gayet güzel çözdü. Anladığım kadarıyla içiçe geçmiş halkalar şeklinde eksi ve artı değerleri içeren mercek yapısı var. Ve beynimiz, yakına baktığımızda artı değerlerden gelerek retina üzerinde odaklanan verileri değerlendirirken, uzağa veya herhangi bir uzaklığa baktığımızda yine uygun değerli merceklerden geçerek retinada odaklanan verileri değerlendiriyor galiba. Tam odaklanamayan ışık verileri ise beynimiz tarafından ihmal ediliyor. Böylece progresif olarak değişken uzaklıkları net görebiliyoruz benim anladığım. İhmal edilen ışık verileri nedeniyle görüş çözünürlüğümüz biraz azalmış oluyor tabi ki. Ama sonuçta bu lens aynı anda hem uzak görüşümü, hem de yakın görüşümü tatminkar düzeyde düzeltti. LensMarkete, bizleri Biyofinity'nin bu harika ürünüyle buluşturduğu için minnettarım. Teşekkürler.

Reşat S

  • 14.07.2016
Ahmet Bey merhaba, 17 yıldır -3,25 miyop lens kullanıyorum ve çok rahatım. Ancak yaşım 48'e geldi ve yakın okuma zorluğu başlayınca yakın gözlüğü kullanmam gerektiğini düşünmeye başladım. Bunun yerine multifocal lensleri ne kadar sağlıklı olarak kullanılabileceğimi merak ediyorum. Size sormak istediğim şey, yakın sorunu olmadan önceki uzağı görme konforunuz ile şimdiki arasındaki fark. Bir de, multifokal lense geçmeden önce hiç yakın gözlüğü denediniz mi ve kıyasladınız mı? Çok teşekkürler,

Ahmet Haşim A

  • 18.07.2016
Reşat SÖNMEZ'in sorusuna yanıtımdır. Multifokal lensle yaşadığım gerek uzak görüş, gerekse yakın görüş konforum son derece iyidir. Evet yakın için, gözümde uzak lens varken, gözlük de kullanmıştım. Okumada herhangi bir fark yok. Yalnız şunu bilmenizi isterim ki, lens yokken ve uzak gözlüğü çıkardığımızda yakına bakışta görebildiğimiz makro görüş kalitesi sadece miyoplara has bir durumdur ve tüm görmeleri normal olan 20 yaşındaki birinden bile çok daha iyidir. Çünkü o zaman, tıpkı, 20 yaşındaki kişinin, örn. sizin durumunuzda +3,25 gibi bir yakınsak gözlük taktığı gibi net ve büyütülmüş görürsünüz. Bu nedenle gözlüğü çıkardığınızdaki makro yakın görüşü de ancak lensi çıkardığınızda görebilirsiniz. Fakat şundan emin olun ki, yakın değer, hiçbir şekilde uzak derece değerini olumsuz etkilemiyor. Dediğim gibi belki resim çözünürlüğünde belli belirsiz bir düşüş olabilir ama ben farkedemedim.
05.08.2015
Multifocal lens alcaksanız başka bir lense bakmayın. Herşeyden önce lens diğer lens markalarından daha ince bu nedenle de gözde hissetmiyorsunuz. Uzun bir süreden beri (1988 yılından beri) lens kullanan biri olarak tavsiye ediyorum.
YORUM YAPBu ürüne toplam 31 yorum yapıldı Puan: 3.9/5
Kalan karakter:

ScrollBizi Arayın