Yıllık Ultra Kombi Set 4 Kutu yorumları

Yıllık Ultra Kombi Set 4 Kutu
Mükemmel
%52 (57)
Çok İyi
%10 (11)
İyi
%7 (8)
Fena Değil
%6 (6)
Çok Kötü
%17 (18)
Puan verin:
Kalan karakter:

Uyarı: Aşağıda okuyacağınız yorumlar, kullanıcıların kendi marka deneyimlerini, hissiyat ve görüşlerini yansıtmaktadır. Her lens kullanıcısı farklı göz fizyolojisine sahip olabileceğinden, kendileri için geçerli gördükleri koşullar başka kullanıcılar için geçerli olmayabilir. Yorumları bu bilgiler ışığında değerlendirmenizi rica eder, lens kullanmaya başlamadan önce göz doktorunuzu ziyaret etmeyi unutmamanızı hatırlatırız. Teşekkürler, Lensmarket.com.
Bu ürüne toplam 8 yorum yapıldı. Puan:3.6/5
19.09.2023
Gerçekten çok memnun kaldım. Uzun yıllardır hep coopervision kullandım en rahat ettiğim lens oydu ancak bunu kullandığımda da aynı rahatlığı hatta günlük olarak daha uzun sürede kullanabildiğimi farkettim. Göz yapısına göre lenslerin kullanım rahatlığı değişebilirliğini lütfen gözardı etmeyin.
05.08.2023
Ben maalesef hiç memnun kalmadım ürün takıldıktan hemen sonra bulanıklaşıyor çok kalın ve büyük ayrıca mavi şeffaf değil lensi çıkardıktan sonra gözümün çok kuruduğunu fark ettim iyi bir ürün olduğunu düşünmüyorum uzun saatlerde gözde rahatsızlık yaratıyor çıkarma ihtiyacı duyuyorum
19.07.2023
ilk defa kullandım aşırı önyargılıydım çok güzel çok ince kızarıklık şu anlık yok sadece tek farkı çok büyük diğer lenslerden farklı olarak
18.07.2023
Teşekkürler LENSMARKET. Harika lens. Harika bir site. Çok çabuk elinize lenslerinizi ulaştırıyorlar. Çok teşekkür ederim. Bu lensler her göze uymayabilir haberiniz olsun. Hakkınızı helal edin LENSMARKET. Çok teşekkür ederim.
30.05.2023
akliniza gelebilecek bütün popüler ve önerilen lensleri denedim ama gözümü bu lens kadar rahat tutan bir lens daha kullanmadım, kuruma batma vs hiçbir problem çekmiyorum ama herkesin göz yapısı farklıdır. bunu göz önünde bulundurarak sipariş verin.
11.05.2023
yıllardır acuvue kullanicisiyim son 3 aydir lens gozumdeyken aşırı kaşınma yapıyordu cikarinca ise batma hissi ve acı oluyordu. doktora gittigimde gözümün bu lensi artik kabul etmediğini söyledi. lens marketten farkli bir lens siparisi verdim ancak stoklarda olmamasi nedeniyle benimle iletisime geçtiler. bende ultrayi siparis verdim ancak benzer sorunlar maalesef ki sağ gözümde devam ediyor kaşınma ve zor takma problemi var. neyse ki cikarinca batma gibi bir his artik yok. baska lens arayisina devam edeceğim. surec icerisinde lensmarkete desteğinden dolayı teşekkürler, bundan sonraki alisverisimi buradan yapacagim kesinlikle.
27.04.2023
kızarıklık yaptığını söyleyen kişilerin yorumunu gördüm ancak herkesin göz yapısı farklı belki bende kızarıklık olmaz diye aldım lens aşırı rahat batma yanma rahatsız etme gibi durumlar hiç olmadı çok beğendim ama uzun süre geçmeyen kızarıklıklar oluştu gözümde ve şuan kullanamıyorum maalesef
10.04.2023
normalde acuvue aylık lenslerden kullanıyordum bu markadan aldım 30 günlük kullanıö 6 adet yazıyor aylık değil mi ben yanlış anlamadım?

Ayhan Ü

  • 11.06.2023
1 citf yani 2 adet 30 gün kullanım, 3 çift var 6 adet 3 aya tekabül ediyor.
YORUM YAPBu ürüne toplam 8 yorum yapıldı Puan: 3.6/5
Kalan karakter:

Scroll