Yıllık Ultra Kombi Set 4 Kutu yorumları

Yıllık Ultra Kombi Set 4 Kutu
Mükemmel
%50 (60)
Çok İyi
%11 (13)
İyi
%8 (10)
Fena Değil
%5 (6)
Çok Kötü
%17 (20)
Puan verin:
Kalan karakter:

Uyarı: Aşağıda okuyacağınız yorumlar, kullanıcıların kendi marka deneyimlerini, hissiyat ve görüşlerini yansıtmaktadır. Her lens kullanıcısı farklı göz fizyolojisine sahip olabileceğinden, kendileri için geçerli gördükleri koşullar başka kullanıcılar için geçerli olmayabilir. Yorumları bu bilgiler ışığında değerlendirmenizi rica eder, lens kullanmaya başlamadan önce göz doktorunuzu ziyaret etmeyi unutmamanızı hatırlatırız. Teşekkürler, Lensmarket.com.
Bu ürüne toplam 3 yorum yapıldı. Puan:3.5/5
04.04.2024
Ürünü Temmuz ayında sipariş etmisim yorum yapmak şimdi kısmet oldu. Daha önceden Bausch&Lomb un başka lenslerini kullanmıştım fakat bu lensten pek memnun kalamadım maalesef. Bulanıklık durumunu ben de yaşadım arada, diğer kullandığım lenslerde böyle bir durumla karsilasmamistim hiç. Ve Lens Market size tekrar teşekkür etmek isterim; yanlış numara sipariş etmeme rağmen ilgili ve çözüm odaklı davrandiginiz için. Her firma böylesi bir yaklaşımda bulunmaz. Tekrar teşekkürler, sevgiler...
03.03.2024
Lensmarketten çok memnunum çok ilgililer, Air optix aquadan buna geçtim o gözümde kuruyup kalıyordu, bu lensin su oranı çok iyi kuruluk yapmıyor ama bulanık gösteriyor , yeni markalar denemeye devam edeceğim uygun lensi bulana kadar devam etmek gerekiyor sanırım

Gül M

  • 15.03.2024
Biofinity kullanmanı kesinlikle tavsiye ederim. Neredeyse 5 yıldır kullanıyorum ve işim gereği sürekli bilgisayar ekranına bakıyorum hiç bir sıkıntı yaşamadım, ne kuruluk yapıyor ne batma yapıyor.
17.01.2024
Öncelikle lens market çalışanlarına teşekkür ediyorum, çok ilgili ve çözüm odaklılar. Lense gelince, çok ince bir yapısı var, netliği güzel Batma yanma bulanıklık yapmadı benim gözümde. Air Optix Plus HydraGlyde lensini kullandım bir süre ama hiç rahat edemedim (bu lense göre daha kalın ve gözde hissediliyor) , bu lense geçtim daha rahat geldi bana.
YORUM YAPBu ürüne toplam 3 yorum yapıldı Puan: 3.5/5
Kalan karakter:

Scroll
Bizi Arayın