Biofinity Multifocal yorumları

Biofinity Multifocal
Mükemmel
%62 (23)
Çok İyi
%14 (5)
İyi
%0 (0)
Fena Değil
%5 (2)
Çok Kötü
%0 (0)
Puan verin:
Kalan karakter:

Uyarı: Aşağıda okuyacağınız yorumlar, kullanıcıların kendi marka deneyimlerini, hissiyat ve görüşlerini yansıtmaktadır. Her lens kullanıcısı farklı göz fizyolojisine sahip olabileceğinden, kendileri için geçerli gördükleri koşullar başka kullanıcılar için geçerli olmayabilir. Yorumları bu bilgiler ışığında değerlendirmenizi rica eder, lens kullanmaya başlamadan önce göz doktorunuzu ziyaret etmeyi unutmamanızı hatırlatırız. Teşekkürler, Lensmarket.com.
Bu ürüne toplam 2 yorum yapıldı. Puan:3.8/5
09.09.2023
Bir süredir multifocal lens kullanıyorum ve kullandığım diğer markalarda (3 marka) istediğim konforu yakalayamadım.Yakın mesafede yazılar karışıyordu. Buradaki yorumlara istinaden bir de bunu deneyeyim diye Biofinity multifocal aldım. İlk defa bir lens yakın mesafede bu kadar net(kullandıklarım içinde) Takar takmaz rahatlığını ve yakın netliğini çok beğendim. Uzak mesafe çok çok net değil ama rahatlıkla araba kullanabiliyorum,döküntü yaratan bir durum olmadı.
05.04.2023
Öncelikle bu ürün ellerinde olmadığı için yutdışından sipariş eden ve bekleme sırasında, beni asla mağdur etmeyen LensMarket\\\'e sonsuz teşekkürler... Müthişsiniz. Biofinity Multifocal lens, ilk gün gözümden çıkartırken ortadan yırtıldı. İlk defa böyle bişey oluyor. Her zaman çıkardığım gibi çıkardım, olacak iş değil. Bayağı moralim bozuldu. Gitti 1 aylık lens, tek kullanımda. Aklınızda olsun. Gözüme uyan başka multifokal olsa, bunu asla tekrar almam.
YORUM YAPBu ürüne toplam 2 yorum yapıldı Puan: 3.8/5
Kalan karakter:

Scroll