Biofinity Multifocal yorumları

Biofinity Multifocal
Mükemmel
%64 (25)
Çok İyi
%13 (5)
İyi
%0 (0)
Fena Değil
%5 (2)
Çok Kötü
%0 (0)
Puan verin:
Kalan karakter:

Uyarı: Aşağıda okuyacağınız yorumlar, kullanıcıların kendi marka deneyimlerini, hissiyat ve görüşlerini yansıtmaktadır. Her lens kullanıcısı farklı göz fizyolojisine sahip olabileceğinden, kendileri için geçerli gördükleri koşullar başka kullanıcılar için geçerli olmayabilir. Yorumları bu bilgiler ışığında değerlendirmenizi rica eder, lens kullanmaya başlamadan önce göz doktorunuzu ziyaret etmeyi unutmamanızı hatırlatırız. Teşekkürler, Lensmarket.com.
Bu ürüne toplam 3 yorum yapıldı. Puan:3.8/5
22.01.2024
Multifokallerde hem uzak hem yakın görüşten ödün vermeden görüş sağlayan tek lens. Diğerlerinde ya yakın ya da uzak tam net olamıyordu. Çok memnun kaldım. Ayrıca gözde kuruma yapmıyor. Lens market ailesine de ayrıca çok teşekkür ediyorum, her zamanki gibi çok yardımcı ve destek oldular. Yurtdışı siparişi olduğundan 10 haftada teslim edilebileceğini söylemelerine rağmen 15 günde lenslerimi teslim ettiler.
27.11.2023
Lensin konforu çok iyi. Uzak-yakın mesafede gayet net gösteriyor. Bilinen 3 markaya ait multifocal lenslerinden memnun kalmamıştım ama Biofinity gerçekten çok iyi.
09.09.2023
Bir süredir multifocal lens kullanıyorum ve kullandığım diğer markalarda (3 marka) istediğim konforu yakalayamadım.Yakın mesafede yazılar karışıyordu. Buradaki yorumlara istinaden bir de bunu deneyeyim diye Biofinity multifocal aldım. İlk defa bir lens yakın mesafede bu kadar net(kullandıklarım içinde) Takar takmaz rahatlığını ve yakın netliğini çok beğendim. Uzak mesafe çok çok net değil ama rahatlıkla araba kullanabiliyorum,döküntü yaratan bir durum olmadı.
YORUM YAPBu ürüne toplam 3 yorum yapıldı Puan: 3.8/5
Kalan karakter:

Scroll
Bizi Arayın