Biofinity Multifocal yorumları

Biofinity Multifocal
Mükemmel
%64 (27)
Çok İyi
%12 (5)
İyi
%0 (0)
Fena Değil
%7 (3)
Çok Kötü
%0 (0)
Puan verin:
Kalan karakter:

Uyarı: Aşağıda okuyacağınız yorumlar, kullanıcıların kendi marka deneyimlerini, hissiyat ve görüşlerini yansıtmaktadır. Her lens kullanıcısı farklı göz fizyolojisine sahip olabileceğinden, kendileri için geçerli gördükleri koşullar başka kullanıcılar için geçerli olmayabilir. Yorumları bu bilgiler ışığında değerlendirmenizi rica eder, lens kullanmaya başlamadan önce göz doktorunuzu ziyaret etmeyi unutmamanızı hatırlatırız. Teşekkürler, Lensmarket.com.
Bu ürüne toplam 4 yorum yapıldı. Puan:3.8/5
14.06.2024
-2 dominant her iki gözde ve denemek için ve -2 dominant ile -1.75 normal uzak lensle uzak-yakın görüşüm çok verimli oldu. Dominant - non dominant kullanımda sanırım numaraları denk getiremediğimiz için bu iki alternatif kadar verimli olmadı. İkisinde de non dominant da ve bir non dominat + normal lens te verimli olmadı. Sonraki doktor ziyaretinde durumu güncellerim. Kesinlikle ürünü tavsiye ederim. Uzun yıllardır lensmarket müşterisiyim. Stok ve ürünün ulaşmasında hiç sorun yaşamadım bugüne kadar. Teşekkür ederim.
04.06.2024
uzun zamandır kullandığım bir marka çok memnundum fakat son gelen lensle numaralar aynı olmasına rağmen burnumun ucunu bile doğru düzgün göremiyorum.
24.03.2024
O kadar kullanışlı ki çok beğendi Teşekkürler ilginiz için
22.01.2024
Multifokallerde hem uzak hem yakın görüşten ödün vermeden görüş sağlayan tek lens. Diğerlerinde ya yakın ya da uzak tam net olamıyordu. Çok memnun kaldım. Ayrıca gözde kuruma yapmıyor. Lens market ailesine de ayrıca çok teşekkür ediyorum, her zamanki gibi çok yardımcı ve destek oldular. Yurtdışı siparişi olduğundan 10 haftada teslim edilebileceğini söylemelerine rağmen 15 günde lenslerimi teslim ettiler.
YORUM YAPBu ürüne toplam 4 yorum yapıldı Puan: 3.8/5
Kalan karakter:

ScrollBizi Arayın