Ekspres Lens

Ekspres Lens
Ürün açıklamasında "Ekspres Lens" yazan ürünler İstanbul ili içerisindeki belirli bölgelere/ilçelere Kurye ile ücret karşılığında gönderilebilmektedir.

Ekspres teslimat seçeneğiyle saat 14:00 'a kadar vereceğiniz siparişleriniz aynı gün içerisinde, saat 14:00 den sonra vereceğiniz siparişleriniz bir sonraki iş günü içerisinde siparişinizde belirttiğiniz adrese teslim edilecektir.
Pazar günü Ekspres Lens hizmeti verilmemektedir. Pazar günü Ekspres Lens ile teslimat seçeneğiyle oluşturduğunuz siparişleriniz bir sonraki iş günü tarafınıza teslim edilecektir.

Alıcının adreste bulunmaması nedeniyle teslim edilemeyen siparişler farklı bir adrese teslim edilememektedir. Teslimatlar saat 20:00'a kadar sürmektedir ve teslimat ile ilgili net saat verilememektedir. 20:00'dan önce adresten ayrılma ihtimaliniz var ise aynı adreste kargonuzu alabilecek alternatif alıcı belirtmeniz gerekmektedir.

Kurye Hizmeti Geçerli Olan Ürünler

Johnson & Johnson   :   1DAY ACUVUE® TruEye 30 lu Kutu , 1DAY ACUVUE® MOIST 30 lu Kutu , Acuvue 2 , Acuvue OASYS , Acuvue OASYS® 1-Day 30 lu Kutu ,
Bausch + Lomb   :   Biotrue ONEday 30 lu Kutu , PureVision 2 HD , SofLens 59 ,
Alcon (Ciba Vision)    :   Air Optix AQUA , Air Optix Night and Day AQUA , Air Optix Plus HydraGlyde® , DAILIES Total 1 30lu Kutu , Freshlook Colorblends Renkli Numaralı , Freshlook Colorblends Renkli Numarasız ,
Cooper Vision   :   Biofinity , Biomedics 55 , MyDay ® 30 lu kutu ,
Zeiss (Wöhlk)   :   Contact Day 30 , Contact Day 30 Air , Contact LIFE ,


Tüm Marka Solüsyonlar ve Göz Bakım Ürünleri

Ekspres Lens hizmeti ile gönderim sağlanabilen ürünlerin kombi setlerinde de Ekspres Lens hizmeti geçerlidir.

Dağıtım Yapılan Bölgeler/İlçeler;

Avrupa Yakası:   Bahçelievler , Bakırköy , Beşiktaş , Beyoğlu , Fatih , Güngören , Sarıyer , Şişli , Zeytinburnu ,
Anadolu Yakası:   Kadıköy , Üsküdar ,

Hizmet Bedelleri;

Avrupa Yakası   :   11.90 TL
Anadolu Yakası   :   14.90 TL

Verilen hizmet taahhüdü normal şartlar için geçerlidir. Elde olmayan nedenlerden dolayı gecikme yaşanması halinde sistemimizde kayıtlı iletişim bilgileriniz ile tarafınıza bilgilendirme sağlanacaktır.