Ekspres Lens

Ekspres Lens
Ürün açıklamasında "Ekspres Lens" yazan ürünler İstanbul ili içerisindeki belirli bölgelere/ilçelere Kurye ile ücret karşılığında gönderilebilmektedir.

Ekspres teslimat seçeneğiyle saat 14:00 'a kadar vereceğiniz siparişleriniz aynı gün içerisinde, saat 14:00 den sonra vereceğiniz siparişleriniz bir sonraki iş günü içerisinde siparişinizde belirttiğiniz adrese teslim edilecektir.
Pazar günü Ekspres Lens hizmeti verilmemektedir. Pazar günü Ekspres Lens ile teslimat seçeneğiyle oluşturduğunuz siparişleriniz bir sonraki iş günü tarafınıza teslim edilecektir.

Alıcının adreste bulunmaması nedeniyle teslim edilemeyen siparişler farklı bir adrese teslim edilememektedir. Teslimatlar saat 20:00'a kadar sürmektedir ve teslimat ile ilgili net saat verilememektedir. 20:00'dan önce adresten ayrılma ihtimaliniz var ise aynı adreste kargonuzu alabilecek alternatif alıcı belirtmeniz gerekmektedir.

Kurye Hizmeti Geçerli Olan Ürünler

Johnson&Johnson   :   Acuvue Oasys ,1DAY ACUVUE® TruEye , Acuvue 2, Acuvue Advance, 1DAY ACUVUE® MOIST 30 lu Kutu
Ciba Vison(Alcon)   :   Air Optix Aqua, Air Optix Night&Day Aqua, Freshlook Renkli Numaralı, Freshlook Renkli Numarasız, Air Optix Plus HydraGlyde
Cooper Vision   :   Biofinity, Biomedics 55, Proclear 1 day
Baush & Lomb   :   Purevision 2HD, Biotrue One Day, Purevision, Soflens 59, Soflens 38, Soflens Daily Dispose 30'Lu Kutu , Optima Natural Look Numarasız, Star Colors Numarasız
Zeiss   :   Contact Day 30 Air,Contact Day 30, Contact Life


Tüm Marka Solüsyonlar ve Göz Bakım Ürünleri

Ekspres Lens hizmeti ile gönderim sağlanabilen ürünlerin kombi setlerinde de Ekspres Lens hizmeti geçerlidir.

Dağıtım Yapılan Bölgeler/İlçeler;

Avrupa Yakası:   Bakırköy, Bahçelievler, Güngören, Zeytinburnu, Beyoğlu, Fatih, Şişli, Beşiktaş,Maslak
Anadolu Yakası:   Üsküdar, Kadıköy

Hizmet Bedelleri;

Avrupa Yakası   :   7 TL
Anadolu Yakası   :   9 TL

Verilen hizmet taahhüdü normal şartlar için geçerlidir. Elde olmayan nedenlerden dolayı gecikme yaşanması halinde sistemimizde kayıtlı iletişim bilgileriniz ile tarafınıza bilgilendirme sağlanacaktır.