Air Optix Night and Day AQUA

Air Optix Night and Day AQUA

Yeni AIR OPTIX NIGHT DAY AQUA (lotrafilcon A) kontakt lensleri günlük kullanım (sadece uyanık durumda) ya da 30 geceye kadar uzun süreli kullanım ile (uykuda ve uyanık durumda) görmenin düzeltilmesi için uygundur.
Alcon (Ciba Vision)
Fiyat106,39 TL
KDV Dahil Fiyat114,90 TL
Lens Fiyat İndirim 4 al 3 öde 4 kutu siparişlerde özel indirim için tıklayınız
GözDiaBcSph (Pwr)Adet
Sol
Sağ
AIR OPTIX® NIGHT&DAY® AQUA
Günlük olarak ya da 30 gece
ve gündüze kadar kullanılabilir
AIR OPTIX® NIGHT&DAY® AQUA.1*

30 geceye kadar sürekli AIR OPTIX® NIGHT & DAY® AQUA kontakt lensleri kullanan hastalarda yapılan 3 yıllık bir çalışmada, AIR OPTIX® NIGHT & DAY® AQUA'nın korneal sağlığı desteklediği gösterilmiştir.2**

Uzun süreli kullanım gerektiren seyahatler, uzun çalışma saatleri sırasında ve sık sık hava yolu ile seyahat edenler tarafından kullanılabilir.*

AIR OPTIX® NIGHT & DAY® AQUA kontakt lenslerinin oksijen çözünürlüğü yüksek lensler3† ve mevcut yumuşak kontakt lensler içinde oksijen geçirgenliği en yüksektir.4

Benzersiz plazma yüzey teknolojisi, üstün bir depozit direnci5,6 ve nemlilik 7 sunar.

Böylece sağlıklı lens kullanımına yardımcı olarak bu lensleri farklı yaşam tarzları için uygun bir seçim haline getirir.

*NIGHT&DAY* AQUA kontakt lensler, göz uzmanınızın tavsiye ettiği şekilde günlük olarak ya da 30 gece ve gündüze kadar sürekli olarak kullanılabilir. Göz sağlığını korumak için kullanım süresi göz uzmanı tarafından belirlenmelidir. **Düşük dk/t'li lenslerle kıyaslandığında. †AIR OPTIX® NIGHT & DAY® AQUA (lotrafilkon A) kontakt lensler: Dk/t = 175 @ -3.00D. Diğer faktörler göz sağlığını etkileyebilir. 2010 verilerine göre. # Senofilcon A, Balafilcon A, Comfilcon A, Galyfilcon A materyellerinden lenslerle kıyaslandığında. Dk/t @ -3.00D üretici tarafından yayınlanan merkez kalınlığı, diğer parametreler ise Eylül 2012 Tyler's Quarterly kılavuzu kullanılarak hesaplanmıştır. AIR OPTIX® NIGHT & DAY® AQUA kontakt lensler (lotrafilcon A) kontakt lensler hakkında önemli bilgi: Görmeye bir etkisi olmayan minimum düzeyde astigmatı olan ve gözünde herhangi bir hastalık bulunmayan kişilerde görmenin optik olarak düzeltilmesi için 30 gece ve gündüze kadar sürekli olarak kullanıma yöneliktir. Bir gece lens kullanmayıp, bir sonraki kullanım dönemine yeni bir lens ile başlayın. Kontakt lenslere yanıt kişiden kişiye değişeceğinden, göz uzmanınız kontakt lenslerinizi daha kısa bir kullanım süresi boyunca kullanmanızı tavsiye edebilir. Her kullanıcı kesintisiz 30 gece ve gündüz maksimum kullanım süresine ulaşamaz. Detaylı bilgi için kullanma talimatına bakınız1 Referanslar: 1. AIR OPTIX® Night&Day® AQUA Ürün Bilgisi. 2. Bergenske P, Long B, et al. Long-term clinical results: 3 years of up to 30-night continuous wear of lotrafilcon A silicone hydrogel and daily wear of low-Dk/t hydrogel lenses. Eye & Contact Lens. 2007; 33(2):74-80. 3. http://www.reviewofcontactlenses.com/content/d/soft_lenses/c/46068/ (Son erişim: Şubat 2016). 4. Based on the ratio of lens oxygen transmissibilities; Alcon data on file, 2009, 2010. 5. Nash W, Gabriel M. Ex vivo analysis of cholesterol deposition for commercia available silicone hydrogel contact lenses using a fluorometric enzymatic assay. Eye Contact Lens. 2014;40151277-282. 6. Nash W, Gabriel M, Mowrey-McKee M. A comparison of various silicone hydrogel lenses; lipid and protein deposition as a result of daily wear. Optom Vis Sci. 2010;87: E-abstract 105110. 7. Eiden SB, Davis R, Bergenske P. Prospective study of lotrafilcon B lenses comparing 2 versus 4 weeks of wear for objective and subjective measures of health, comfort, and vision. Eye & Contact Lens. 2013;39(4):290-294.


Bu içeriğin tüm hakları saklıdır. İzin alınmadan kopyalanamaz, alıntı yapılamaz.
Lens Tipi : Saydam yumuşak kontakt lens
Kullanım Şekli : Aylık planlı değişim
Ambalaj İçeriği : 1 kutuda 6 adet (blister ambalajda)
Su İçeriği : %24
Temel Eğri (BC) mm. : 8.40mm 8.60mm
Çap (Dia) mm. : 13.80mm
Lens Materyali : Lotrafilcon A
Merkez kalınlığı : 0.080 mm (@ -3.00 D)
Oksijen Aktarılabilirliği (Dk/t) : 175
Air Optix Night and Day AQUA

Air Optix Night and Day AQUA Yorumları

Uyarı: Aşağıda okuyacağınız yorumlar, kullanıcıların kendi marka deneyimlerini, hissiyat ve görüşlerini yansıtmaktadır. Her lens kullanıcısı farklı göz fizyolojisine sahip olabileceğinden, kendileri için geçerli gördükleri koşullar başka kullanıcılar için geçerli olmayabilir. Yorumları bu bilgiler ışığında değerlendirmenizi rica eder, lens kullanmaya başlamadan önce göz doktorunuzu ziyaret etmeyi unutmamanızı hatırlatırız.Teşekkürler,Lensmarket.com


Bu ürüne toplam 137 yorum yapıldı. Puan:3.6/5
Bu ürüne toplam 137 yorum yapıldı. Puan:3.6/5
Çok memnun kaldım tesekkütler
12 yıldır lens kullanıyorum, son 2 yıldır kullandığım marka bu son derece memnunum gece gündüz varlığını unuttuğum en iyi lens markası bu oldu benim için. Sürekli lens alışverişimi yaptığım lensmarket.com ise kaliteli hizmeti ve iletişimi ile beni hiçbir zaman yanıltmadı.
10 yıldır falan Purevision ve PureVision 2 HD kullanıyordum. Son birkaç aya kadar hiç problem yaşamamıştım. Son zamanlarda gözlerim kuru kalıyordu. Baya bir araştırdıktan sonra Air Optix Night and Day AQUA 'ya geçiş yaptım. İyiki de yapmışım. Çok rahat ve günün her saati gözleriniz cam gibi :) Göz kuruluğu veya toz hapsetme gibi birşey söz konusu bile değil. Ayrıca müşteri ilişkilerinizden dolayı sizi tebrik ediyorum. Süpersiniz.
Kesinlikle başka ürün alarak kumara girmeyin. Diğer kalabilir denilen ürünleri denedim, hepsini 1 er gün takıp attım.
Güzel batma felan yapmadı bende yeni başladım lense ama çok küçük elinizden düşerse telaş yapmayın şeffaf ve küçük yani kapta bile belli olmuyor ama takınca rahattır.
lens kullanmaya başladığımdan beri bu lensi kullanıyorum abartısız 30 gün gece gündüz gözümden çıkarmadığım oldu muhteşem bir lens herkese tavsiye ederim.Lensmarketin hızını anlatmaya zaten gerek yok sorunsuz ve zamanında teslimat.
Yaklaşık iki yıldır kullanıyorum . Gayet rahat ve bir sorun yaşamadım. Tavsiye ederim.
12 Yıl focus night@day kullandım.Çıktığından buyanada Air Optix Night and Day AQUA kullanıyorum.30 geceye kadar gözde hiçbir sıkıntı olmadan kullanılabiliyor. Mükemmmel bir ürün.Gözde ne batma ne yanma nede başka birşey.Gözünüzün bozuk olduğunu unutuyorsunuz.Şiddetle tavsiye ediyorum.Yaşam konforunuz artıyor.
biraz fazla hareket edebiliyor ama nemsiz olmasından çok daha iyidir. genel olarak güzel ve rahat bir lens.
Cevap Yaz
  • Ad soyad
  • Yorum
  • Kalan karakter: