Unica Sensitive 350 ml yorumları

Unica Sensitive 350 ml
Mükemmel
%73 (16)
Çok İyi
%5 (1)
İyi
%0 (0)
Fena Değil
%9 (2)
Çok Kötü
%9 (2)
Puan verin:
Kalan karakter:

Uyarı: Aşağıda okuyacağınız yorumlar, kullanıcıların kendi marka deneyimlerini, hissiyat ve görüşlerini yansıtmaktadır. Her lens kullanıcısı farklı göz fizyolojisine sahip olabileceğinden, kendileri için geçerli gördükleri koşullar başka kullanıcılar için geçerli olmayabilir. Yorumları bu bilgiler ışığında değerlendirmenizi rica eder, lens kullanmaya başlamadan önce göz doktorunuzu ziyaret etmeyi unutmamanızı hatırlatırız. Teşekkürler, Lensmarket.com.
Bu ürüne toplam 21 yorum yapıldı. Puan:4.2/5
09.04.2022
hala solusyonumu bulamadim lensi capima gore bulsam da solusyon aksama dogru batma yapıyor hiç memnun kalmadim
22.11.2021
19 Kasım Cuma günü öğleden sonra verdiğim sipariş 24 saatten bile kısa bir sürede 20 Kasım Cumartesi elime ulaştı, ülkede gördüğüm en hızlı ve doğru kargolama işlemi, herkesin örnek almasını dilerim. Solüsyonu ise 2 kere kullandım şimdilik Biotrue dan daha iyi gibi geldi kutu bitince anlayacağım, teşekkür ederim Lensmarket ailesi.
02.03.2021
takmadan önce elime aldığımda yumuşak ve temiz olduğunu hissettiriyor görüş olarakta çok iyi fakat 2 saat sonra aşırı bir batma kuruluk başlıyor gün boyu eziyet haline geliyor 1 haftadır kullanıyorum bana uymadı diyebilirim kendime uygun lensi 10 yıl sonunda bir çok denemeyle acuvue transitions olarak buldum ama solüsyon hala bulamadım neredeyse hepsini denedim biotrue ve optifree temizlemiyor ve yakında aşırı bulanık görüş sağlıyor saat geçtikce artıyor bu desen hayal kırıklığı oldu 1 dolu paket ziyan renu çok yakıyor gözlerimi kızartıyor acuvue desen çok temiz konforlu ama ilk 2 saat çok yakıyor sonra azalıyor hala solüsyon arayışındayım
01.03.2021
13 yıldır lens kullanıyorum. Göz kuruluğundan dolayı lenslerin rahatsız ettiğini düşünüyordum, ancak göz muayenesinde herhangi bir kuruluk bulunmuyordu. Defalarca lens ve lens solüsyonunu değiştirdim. Tesadüfen bu markayı kullandım. ilk takışımda direkt farkı hissettirdi. Bu farklar;
Lensi kabından ilk çıkardığımda diğer günlere göre yumuşak hissettim.
Aylık lens kullanıyorum mevcut lensi de yaklaşık 30 gündür kullanıyorum. Lensi sanki yeni açmışım gibi his var.
Lensi taktığım an gözümde bir rahatsızlık oluşur, bir kaç kez kırpınca rahatsızlık geçerdi, bazen lensi çıkarmak zorunda kalırdım. Bu sefer lensin yağ gibi kaygan şekilde gözüme yerleştiğini hissettim.
Lensi taktıktan 4-5 saat sonra sanki gözlükteki gibi lekelenme olmuş gibi hissederdim. Bunu da göz kuruluğuna bağlardım. Elim sürekli gözlerime giderdi. Bu sefer böyle bir sorun yaşamadım.
8-9 saat sonra hafif yanma başlıyor. Sürekli bilgisayar başında olduğum için normal karşılıyorum.

Kullandığım en iyi solüsyon diyebilirim.
15.01.2021
Daha önce unica için yıllarca kullandığıma ve çok memnun olduğuma dair yorum yazmıştım. Şimdi de teslimat ile ilgili yorum yazmak istiyorum.
Sabah sipariş vermiştim, öğleden sonra teslim ettiler. İnanılmaz hızlı. Çook teşekkürler.
05.09.2020
Defalarca lens ve solüsyon siparişi verdim her defasında ilgili ve doğru yönlendiren bir arkadaş oldu ve en önemlisi hızlı teslimat .Harikasınız .Avizor zaten vazgeçilmez solüsyonum oldu.Göz kuruluğu şikayetiniz varsa bir de bunu deneyin.Hem temizleme hem nemlendirmede cok iyi.

Merve K

  • 14.12.2020
Güvenilir bir marka mıdır çok kararsız kaldım ben
18.04.2020
Uzun süredir lens kullanıyorum bir cok solusyon denedim suana kadar en iyisi bu oldu Ayrıca lensmarket bu konuda en iyi site diyebilirim, uygun fiyat kaliteli hizmet
21.11.2019
Uzun süredir lens kullanan biri olarak şimdiye kadar kullandığım en iyi solution. Tesadüfen bir arkadaşımın önerisi ile aldım. O dönem lens markamı değiştirmiştim ve kuruluğun markadan olduğunu sanıyordum. Bu solution'u denedikten sonra hiçbir kuruluk kalmadı. Kesinlikle tavsiye ederim.
11.11.2019
Diğer markaları da denedim. Benim gözlerimi en çok rahat ettiren lens solüsyonu bu oldu.
08.10.2019
lens kabı çıkıyor mu içinden?
24.08.2019
Mükemmel! Gözlerimde uzun süredir hassasiyet ve ciddi kuruluk yaşıyordum. Daha doğrusu ben hep kuruluktan sanıyordum. Uzun zamandır Biotrue solisyon kullanıyordum. Daha sonra bu ürünü keşfettim ve denemeye karar verdim. Meğer solisyon hassasiyetim varmış, ilk kullanımda gözlerim rahatladı.Uzun süre aynı solisyonu kullanmamak gerekiyormuş, biotrue dan önce de renu hassasiyet yapmıştı. Gözünüzde lens, solisyon, kuruluk için damla vb durumlara çok dikkat ettiğiniz halde ciddi rahatsızlıklar yaşıyorsanız, kesinlikle bu solisyonu deneyin derim.
10.02.2019
Eşimin lens solüsyonu tükenmişti ve ben onun adına bi solüsyon satın almak istedim.Sitedeki tüm solüsyon yorumlarını okuyarak karar verdim. Öncelikle yorumlar çok kıymetli teşekkürler. Eşimse, lenslerinin solüsyondan çok daha yumuşak çıktığını ve sanki lenspaketini yeni açıp da kullanmaya başlamış gibi hissediyor, bu kadar farketeceğini hiç düşünmemiş.
05.10.2018
Bu Ürünü kullandığım andan itibaren gözlerimdeki kuruluk bitti, gözlerimin özgürleştiğini hissettim. Hassas tüm gözlere tavsiye ederim.
05.10.2018
Ürünü iki günden beri kullanıyorum. Yaklaşık 30 seneden beri lens kullanıyorum. Şu iki günde anladım ki daha önce gözlerim hapisteymiş, teşekkürler Unica ve lens market
17.09.2018
1 yılı aşkın süredir günde 2 saat bile kullanamadığım hibrit lenslerimi gün boyu kullanmaya başladım. bana çok iyi geldi.
19.06.2018
Yorumları okuyarak almıştım. 9 Saat bilgisayar başında çalışınca haliyle insan farklı ürünleri denemek istiyor. Fakat bana iyi gelmedi. Gözlerimi kurutup batırıyor. Şu an yazarken gözlerimi ovalayıp duruyorum. Herkesin gözü farklı kimine iyi gelen kimine gelmiyor.
18.06.2018
Daha önce onlarca solüsyon denedim. Zamanımın çoğu kitap okuma ile ve ekran başında geçiyor, yıllar içinde göz kuruluğum oluştu. Önce lensi değişerek Biofinity’de rahat ettim, solüsyon olarak ise uzun zamandır bunu kullanıyorum, tavsiye ederim.
17.06.2018
Bu lensi doktorumun önerisi ile doktorumdan alıyordum. Biotrue, opti-free,synergy,renu,aqua soft ,solocare kullanmış biri olarak, bu solusyonu tek geçerim. Lensmaket kalitesin.
02.05.2018
Tereddüt ederek almıştım.Ama çok memnun kaldım.
01.12.2017
uzun süre kullandığım bio true gözümde hassasiyet yaratınca unicayı tesadüfen denedim. ve böylesine harika bir solüsyona rastlamadım. Stok sorununun halledilmesi gereken bir ürün.
05.09.2017
Sorunsuz kullanabildiğim tek lens solüsyonu. Lens kaynaklı sanılan bir çok sorunun solüsyon kaynaklı olduğunu sayesinde öğrendim. Tabii herkese göre değişebilen hassasiyetler var ama benim için vazgeçilmez. Yalnız uzun zamandır stoklarda bulunmaması sıkıntı yarattı, lens market dışında bulamadığım için yurt dışından getirtmek zorunda kaldım.
YORUM YAPBu ürüne toplam 21 yorum yapıldı Puan: 4.2/5
Kalan karakter:

Scroll
Bizi Arayın