Contact Day 1

Mükemmel
%60 (3)
Çok İyi
%0 (0)
İyi
%0 (0)
Fena Değil
%0 (0)
Çok Kötü
%20 (1)
Puan verin:
Kalan karakter:

Uyarı: Aşağıda okuyacağınız yorumlar, kullanıcıların kendi marka deneyimlerini, hissiyat ve görüşlerini yansıtmaktadır. Her lens kullanıcısı farklı göz fizyolojisine sahip olabileceğinden, kendileri için geçerli gördükleri koşullar başka kullanıcılar için geçerli olmayabilir. Yorumları bu bilgiler ışığında değerlendirmenizi rica eder, lens kullanmaya başlamadan önce göz doktorunuzu ziyaret etmeyi unutmamanızı hatırlatırız. Teşekkürler, Lensmarket.com.
Bu ürüne toplam 4 yorum yapıldı. Puan:3.2/5
15.02.2021
Eskiden aynı markanın Contact Day’ini kullanırdım, bunu görünce sipariş verdim. Hızlı geldi, bugün lensleri taktım ancak gün boyu feci rahatsızlık verdi. Çıkarınca öyle rahatladım ki.
25.08.2020
4 yıldır Acuvue oasys aylık lens kullanıyordum, artık gözümü çok kurutmaya başladı, 8.8 olan tek günlük lens markası bu olduğu için bunu denedim, 2 kere kullandım şimdilik çok memnunum, gözümde yok gibi hissettiriyor,

Özge Y

  • 22.02.2021
Bu lensi takması çok zahmetli göze hemen oturmuyor ve gün içinde rahatsızlık hissi oluyor sıkça , Acuvue oasys lense geri döndüm.
03.07.2020
Çok iyi
10.02.2020
Yüksek dioptride günlük lens bulmak mucizeydi, aylıklara mahkumdum. Yıllarca Contact Day 30 kullandım, olabilecek en iyi lenslerden biriydi. Contact Day 1 ile tanışmak iste mucizeydi. Lensmarket'e bu lensle tanışmamdaki yardımları ve ilgileri için çok teşekkür ediyorum. -15.50 dioptride gözlük kullanmak anatomik olarak imkansız, lens kullanımının da belli limitleri olduğu bilinen bir gerçek, ömrümü uzattılar diyebilirim. Toplu alımlarda indirimler görmek dileğiyle :)
YORUM YAPBu ürüne toplam 4 yorum yapıldı Puan: 3.2/5
Kalan karakter:

Scroll
Bizi Arayın
lensmarket.com kullanıcıları hakkımızda ne dedi?

Satışını yaptığımız ürünlerle ilgili yorumları bulabilirsiniz