SofLens for Astigmatism yorumları

SofLens for Astigmatism
Mükemmel
%56 (96)
Çok İyi
%14 (23)
İyi
%9 (16)
Fena Değil
%5 (9)
Çok Kötü
%12 (21)
Puan verin:
Kalan karakter:

Uyarı: Aşağıda okuyacağınız yorumlar, kullanıcıların kendi marka deneyimlerini, hissiyat ve görüşlerini yansıtmaktadır. Her lens kullanıcısı farklı göz fizyolojisine sahip olabileceğinden, kendileri için geçerli gördükleri koşullar başka kullanıcılar için geçerli olmayabilir. Yorumları bu bilgiler ışığında değerlendirmenizi rica eder, lens kullanmaya başlamadan önce göz doktorunuzu ziyaret etmeyi unutmamanızı hatırlatırız. Teşekkürler, Lensmarket.com.
Bu ürüne toplam 6 yorum yapıldı. Puan:3.9/5
13.09.2023
On yılı aşkın bir süredir oğlumun ve kendimin lenslerini Lens Market ten alıyorum. Müşteri dostu yaklaşımları, tedarik konusundaki destekleri ve bilgilendirmeleri için sevgili Lens Market çalışanlarına çok teşekkür ediyorum.
28.08.2023
Maalesef hiç memnun kalmadım. Aldığım günden beri sadece 1 saat takabildim aşırı derecede yanma ve batma yaptı. Burun ameliyatı oldum doktor gözlük takmaman gerek dedi, ancak lensi de takamıyorum. İlk defa böyle bir durumla karşılaştım daha önce kullandığım lensler hiç böylesine rahatsız edici olmamıştı. Batmanın yanı sıra gözümü kırpınca lens o kadar hareket ediyor ki bulanık görüyorum :(
18.08.2023
Maalesef beni memnun eden bir lens olması. Astigmat sadece sağ gözümde var. Bunu astigmat için aldım ve sol gözüme de aynı markanın astigmat olmayanını aldım. Sol gözümdeki gayet rahat iken bu hiç rahat değil. Gözümü kırptığımda lensi hissediyorum ve görüşüm bozuluyor. Her an çıkacakmış gibi hissediyorum. Dia ve bc yüzünden dicem ama bundan önce aynı dia ve bc ile günlük kullan at almıştım onlarda bu sorun yoktu. O yüzden tavsiye etmiyorum.
14.08.2023
tereddüt ederek almıştım. ancak çok güzel bir lens. ne batma ne kuruluk yapmadı. lens markete ise ayrıca teşekkür etmek istiyorum. optikçiler 90 gün teslim süresi olduğunu söylerken 2 günde ürün elime ulaştı.
24.07.2023
10 numara ürün. Kesinlikle tavsiye ediyorum
25.05.2023
Çok büyük beklentiyle aldım ama maalesef hayal kırıklığı oldu benim için. Taktığım ilk 2-3 saniye net görüyorum sonra görüntü HEMEN bozuluyor. Asla düzelmiyor. Kaç kere çıkarıp lens solüsyonuyla temizleyip tekrar takmış olsam da maalesef düzelmiyor. Acuvue Oasys kullanıyordum öncesinde, bulanıklık sıkıntısı yoktu ama bazen batma ve yakma yapıyodu, göz çapım 8.6 olmasına rağmen bunu aldım belki sorun olmaz diye, oluyormuş. Size önerim böyle maceralara girmeyin az bir para değil çünkü, göz çapınıza uygun lens alın, yapacak bir şey yok.
Lensmarket’den yana ise şikayetim yok, gayet hızlı ve ilgililerdi.
YORUM YAPBu ürüne toplam 6 yorum yapıldı Puan: 3.9/5
Kalan karakter:

Scroll