Ultra for Astigmatism yorumları

Ultra for Astigmatism
Mükemmel
%48 (28)
Çok İyi
%14 (8)
İyi
%5 (3)
Fena Değil
%17 (10)
Çok Kötü
%14 (8)
Puan verin:
Kalan karakter:

Uyarı: Aşağıda okuyacağınız yorumlar, kullanıcıların kendi marka deneyimlerini, hissiyat ve görüşlerini yansıtmaktadır. Her lens kullanıcısı farklı göz fizyolojisine sahip olabileceğinden, kendileri için geçerli gördükleri koşullar başka kullanıcılar için geçerli olmayabilir. Yorumları bu bilgiler ışığında değerlendirmenizi rica eder, lens kullanmaya başlamadan önce göz doktorunuzu ziyaret etmeyi unutmamanızı hatırlatırız. Teşekkürler, Lensmarket.com.
Bu ürüne toplam 2 yorum yapıldı. Puan:3.6/5
16.09.2023
Ben on seneyi aşkın süredir Bausch&Lomb Hd 2 lens kullanıyordum. Lenslerimin tedavülden kalkması sebebiyle ultra ile devam edeyim dedim. Çok sıkıntı yaşadım. Aşırı kuruluk sebebiyle cebimde damlayla dolaşmaya başladım. Hele akşama doğru resmen görüntü bulanıklaşıyor, göz yaşı damlası damlatsam da. Eskiden lensleri çıkarmak istemezdim. Bu lenslerden beridir gözlüğü daha sık takar oldum. Yurtdışından eski lenslerimi kalan depolardan aratıyorum ki bir süre daha rahat edeyim diye. Ama Hd2’nin muadili değil malesef.
08.09.2023
lensmarket.com\\\'a öncelikle teşekkürler. hızlı ve güvenilir alışveriş oldu. 11 yıl boyunca hep aynı markayı kullanıyordum . ilk defa marka değiştim. ilk kullanımda inanılmaz olumlu sonuçlar elde ettim . contact lens olarak çok yumuşak ve kullanımı kolay . çok teşekkür ederim ücretini sonuna kadar hakkediyor.
YORUM YAPBu ürüne toplam 2 yorum yapıldı Puan: 3.6/5
Kalan karakter:

Scroll