Ultra for Astigmatism yorumları

Ultra for Astigmatism
Mükemmel
%48 (28)
Çok İyi
%14 (8)
İyi
%5 (3)
Fena Değil
%17 (10)
Çok Kötü
%14 (8)
Puan verin:
Kalan karakter:

Uyarı: Aşağıda okuyacağınız yorumlar, kullanıcıların kendi marka deneyimlerini, hissiyat ve görüşlerini yansıtmaktadır. Her lens kullanıcısı farklı göz fizyolojisine sahip olabileceğinden, kendileri için geçerli gördükleri koşullar başka kullanıcılar için geçerli olmayabilir. Yorumları bu bilgiler ışığında değerlendirmenizi rica eder, lens kullanmaya başlamadan önce göz doktorunuzu ziyaret etmeyi unutmamanızı hatırlatırız. Teşekkürler, Lensmarket.com.
Bu ürüne toplam 7 yorum yapıldı. Puan:3.6/5
16.09.2023
Ben on seneyi aşkın süredir Bausch&Lomb Hd 2 lens kullanıyordum. Lenslerimin tedavülden kalkması sebebiyle ultra ile devam edeyim dedim. Çok sıkıntı yaşadım. Aşırı kuruluk sebebiyle cebimde damlayla dolaşmaya başladım. Hele akşama doğru resmen görüntü bulanıklaşıyor, göz yaşı damlası damlatsam da. Eskiden lensleri çıkarmak istemezdim. Bu lenslerden beridir gözlüğü daha sık takar oldum. Yurtdışından eski lenslerimi kalan depolardan aratıyorum ki bir süre daha rahat edeyim diye. Ama Hd2’nin muadili değil malesef.
08.09.2023
lensmarket.com\\\'a öncelikle teşekkürler. hızlı ve güvenilir alışveriş oldu. 11 yıl boyunca hep aynı markayı kullanıyordum . ilk defa marka değiştim. ilk kullanımda inanılmaz olumlu sonuçlar elde ettim . contact lens olarak çok yumuşak ve kullanımı kolay . çok teşekkür ederim ücretini sonuna kadar hakkediyor.
03.08.2023
Doktorun tavsiyesiyle aldım ve çok memnun kaldım. Bende kuruluk ve batma yapmadı. Gözümde lens yok gibi sanki o derece rahat. Ayrıca siparişimin üzerinden 24 saat geçmeden ürün elime geçti, hızlı gönderi için de teşekkürler lensmarket.
24.07.2023
diğer lenslere göre kalın ve yumuşak yapısı var daha önce kullandığım lensler gibi değil çok güzel herhangi bir batma yaşamadım sadece sol gözümde bulanıklık yaşadım
13.06.2023
Diğer lenslere göre kalın bir lens fakat bu onu daha kolay takılma ve rahatça çıkabilme avantajına çeviriyor. Normalde accuve oasys vb. markalar kullandığımda çıkarmak için göze damla veya solüisyon damlatmanız gerekiyordu bunda öyle bir şey olmuyor lens kurumuyor. Ben memnunum ama tabi kalın lens kullanamayan kişilerde sorun olabilir.
08.06.2023
acueve oasys kullanıyordum bu markaya geçtim ancak memnun kalmadım. bulanık görme gibi bir durum yaşamadım ancak aşırı kalın bir lens olduğundan kaynaklı gözümden düşecek gibi hissettiriyor. kullanımı cok rahat olmasına rağmen taktıktan bir iki saat sonra batma yapmaya ve kaymaya başlıyor. kalınlığından kaynaklı olarak sanki gözümde bir kapak taşıyormuş gibi bir his veriyor. malesef memnun kalmadım
23.05.2023
Acueve oasys kullanıcısıyım ve bu markayıda denemek istedim ama memnun değilim.Bulanık görüyorum,odaklanamıyorum.Elimde bulunan Acueve taktığımda sorun yok ama bu lensi taktığımda net göremiyorum :(
YORUM YAPBu ürüne toplam 7 yorum yapıldı Puan: 3.6/5
Kalan karakter:

Scroll