Ultra for Astigmatism yorumları

Ultra for Astigmatism
Mükemmel
%47 (28)
Çok İyi
%15 (9)
İyi
%5 (3)
Fena Değil
%17 (10)
Çok Kötü
%14 (8)
Puan verin:
Kalan karakter:

Uyarı: Aşağıda okuyacağınız yorumlar, kullanıcıların kendi marka deneyimlerini, hissiyat ve görüşlerini yansıtmaktadır. Her lens kullanıcısı farklı göz fizyolojisine sahip olabileceğinden, kendileri için geçerli gördükleri koşullar başka kullanıcılar için geçerli olmayabilir. Yorumları bu bilgiler ışığında değerlendirmenizi rica eder, lens kullanmaya başlamadan önce göz doktorunuzu ziyaret etmeyi unutmamanızı hatırlatırız. Teşekkürler, Lensmarket.com.
Bu ürüne toplam 3 yorum yapıldı. Puan:3.6/5
23.12.2023
Ben 3-4 yıldır acuve aylık astigmat lens kullanıyordum ancak lens süreleri 15 güne düşmüş ve son zamanlarda gün sonu nedenini bilmediğim göz ağrım oldu. 8.60 a uygun pek lens yok bousch&lomb aylık lens denemek istedim. Yaklaşık 1 ay oldu açıkçası memnunum özellikle uzak görüşte beğendim baya net önceki lenste uzağa bakınca bulanık hissderdim. Göze yapışmıyor bunu sevdim ilk takarken bir batma oluyor ama sonrasında pek bir şikayetim olmuyor. Kuruluk yapmadı bende, İnce lensler göz ayasina adeta yapışıyor bu öyle değil... Tek alışamadım kısmı yakın mesafede bir şeye odaklandığımda mesela yazı yazarken aniden başka bir yere bakınca bir kaç saniye halelenme oluyor yani stabilizasyonu bozuluyor ama dediğim gibi geçici bir durum, ben kalın yorumları nedeniyle tedirgin olmuştum ama bence böyle daha iyi göze yapışma ve kıvrışma asla olmuyor. Lens markete orijinal ürünler için teşekkür ederim. Kampanyalı solüsyonu (All in Light galiba) beğenmedim tekrardan Bio True sipariş vereceğim...
16.09.2023
Ben on seneyi aşkın süredir Bausch&Lomb Hd 2 lens kullanıyordum. Lenslerimin tedavülden kalkması sebebiyle ultra ile devam edeyim dedim. Çok sıkıntı yaşadım. Aşırı kuruluk sebebiyle cebimde damlayla dolaşmaya başladım. Hele akşama doğru resmen görüntü bulanıklaşıyor, göz yaşı damlası damlatsam da. Eskiden lensleri çıkarmak istemezdim. Bu lenslerden beridir gözlüğü daha sık takar oldum. Yurtdışından eski lenslerimi kalan depolardan aratıyorum ki bir süre daha rahat edeyim diye. Ama Hd2’nin muadili değil malesef.
08.09.2023
lensmarket.com\\\'a öncelikle teşekkürler. hızlı ve güvenilir alışveriş oldu. 11 yıl boyunca hep aynı markayı kullanıyordum . ilk defa marka değiştim. ilk kullanımda inanılmaz olumlu sonuçlar elde ettim . contact lens olarak çok yumuşak ve kullanımı kolay . çok teşekkür ederim ücretini sonuna kadar hakkediyor.
YORUM YAPBu ürüne toplam 3 yorum yapıldı Puan: 3.6/5
Kalan karakter:

ScrollBizi Arayın