ALL IN ONE LIGHT 360 ml.

ALL IN ONE LIGHT 360 ml.

Antibakteriyel lens kabı ile birlikte daha güvenli ve hijyenik. Silikon Hidrojel dahil tüm yumuşak kontakt lensler ile kullanılabilir.
Cooper Vision
Fiyat34,17 TL
KDV Dahil Fiyat36,90 TL
Lensle Beraber KDV Dahil Fiyat36,90 TL
Adet

Özellikleri:

All IN ONE LIGHT lens solüsyonu Antibakteriyel lens kabı ile birlikte daha güvenli ve hijyenik.

All IN ONE LIGHT Yüksek etkili, çok amaçlı kontakt lens solüsyonu yüksek dezenfeksiyon standartları ile silikon hidrojel kontakt lensler dahil tüm yumuşak kontakt lenslerle kullanılabilir.

All IN ONE LIGHT solüsyon dezenfekte eder, birikintileri ortadan kaldırır, kayganlaştırır, muhafaza eder, ıslatır ve durular.

All IN ONE LIGHT solüsyon kontakt lenslerinizi korumak için son derece etkili ve rahat bir çözümdür.

İçerisinde bulunan yağlayıcılar sayesinde lens kullanım konforunu arttırır ve lenslerin kurumasını azaltır.

Protein, lipit ve kalsiyumun birikimini kaldırır.

Hassas gözlü kişiler için özel olarak formüle edilmiştir.

Antibakteriyel lens kabının hammaddesine eklenen gümüş iyonları sayesinde bakteri oluşumunu engeller.

Ambalaj içeriği:

1 Adet 360ml Solüsyon, 1 Adet Antibakteriyel Lens Saklama Kabı.


Bu içeriğin tüm hakları saklıdır. İzin alınmadan kopyalanamaz, alıntı yapılamaz.
ALL IN ONE LIGHT 360 ml.

ALL IN ONE LIGHT 360 ml. Yorumları

Uyarı: Aşağıda okuyacağınız yorumlar, kullanıcıların kendi marka deneyimlerini, hissiyat ve görüşlerini yansıtmaktadır. Her lens kullanıcısı farklı göz fizyolojisine sahip olabileceğinden, kendileri için geçerli gördükleri koşullar başka kullanıcılar için geçerli olmayabilir. Yorumları bu bilgiler ışığında değerlendirmenizi rica eder, lens kullanmaya başlamadan önce göz doktorunuzu ziyaret etmeyi unutmamanızı hatırlatırız.Teşekkürler,Lensmarket.com


Bu ürüne toplam 8 yorum yapıldı. Puan:3.4/5
Bu ürüne toplam 8 yorum yapıldı. Puan:3.4/5
Yumuş yumuş bi solüsyon, Sadece durulama ile bile gayet berrak bi görüntü oluşturdu , 3 yildir hep farklı farklı solüsyonlar denedim , Opti free ile eş değer gibi , Tabi her gözün yapısına göre ayri sonuçlar verir . Şunuda eklemeliyim müşteri hızmetleri gerçekten efsane çalışıyor. Hakkı yenmemeli hiç kimsenin . Teşekkürler Lensmarket????
👍(0)👎 (0)
Bio true dışında bir şey kullanamam diye düşünürken bu solüsyonla karşılaştım. Alırken çok tereddüt etmiştim, şimdiyse hep bu markayı kullanmayı düşünüyorum.
👍(0)👎 (0)
Merhabalar Lens marketin teslimat ve hızı mükemmel. Ayrıca teşekkür ediyorum. Daha önce bio true kullanıyordum merakımdan nasıl acaba diye aldım fakat hüsran sanki hiç suyun içerisinde kalmamış gibi göze kuruluk ve batma hissi oluyor. Lensler emanet gibi duruyordu resmen. O yüzden alıştığımız üründe devam selamlar...
👍(1)👎 (1)
Ürün çok kaliteli bu zamana kadar birçok farklı ürün kullanmış olsam da yeni keşfettiğim bu üründen çok memnun kaldım. Lens kullanımı konusunda çok hassas olan birisi olarak solusyondan çıkarıp taktıktan sonra batma yapmaması güzel. Aldığım diğer pahalı solusyonlari kullanırken solusyonla elde yaptığım temizleme işlemini gr gr kullanarak yaparken bu solüsyonun fiyatının uygun olması nedeniyle lensimi takmadan önce lensin elde temizliğini içim acımadan yapabiliyorum. Tavsiye ederim????
👍(1)👎 (0)
Her göz çok farklı.. Ben bu üründen çok memnun kaldım açıkçası.. Bu ay çok beğenilen ürün (Unica sensitive) vardı ne zamandır merak etmiştim daha mı iyidir diye kullandım örnek şu an gözlerim çok fazla kuruma yaptı. Aksine bu ürün yaradı bana da. Hatta kalmaya gelen misafirlerim denedi çok beğendiler :) Bio True iyi gelene bu ürün daha da iyi gelebilir bence önceden bio true için böyle düşünmüştüm.
👍(0)👎 (0)
Merhaba.Lensmarket memnuniyetimden bahsetmeme bile gerek yok. Süperler hizmet konusunda. Ancak almış olduğum lens konusunda yorum yapmak istediğimde;ben bukadar kötü bir lens suyu daha önce kullanmamıştım sanırım. Daha lenslerimi taktığımda bulanık gösteren ,gün içerisinde tüm gün bilgisayar karşısında durunca kuruluk üst seviyede yaşatan bir lens suyu yoktur. Tüm gece demekki lensin lens suyunda duruyor olması hiçbirşeyt ifade etmiyor. Geliştirilmesi gereken bir ürün olduğunu düşünüyorum. Birdaha tercih etmeyeceğim bir ürün.
👍(1)👎 (1)
Bende merak edıyorum puanlar ortalama cunku,daha cok yorum görmek lazım yada alışverıslerımızde bunun mınık olanını koymaları lazm
👍(2)👎 (0)
Merhaba. Uzun zamandır LensMarket daimi müşterisiyim. Yeni olduğu için denemek istedim ama hiç memnun kalmadım. Sürekli kuruluk ve batma oluştu. Malesef notum bu sefer kırık.
👍(5)👎 (7)
bende yorumu okumadan aldım ürünü deneyip bilgi vereceğim
👍 (0)👎 (0)
Cevap Yaz
  • Ad soyad
  • Yorum
  • Kalan karakter: