Proclear

Proclear

Aylık hidrojel sferik lens.
Cooper Vision
Fiyat 92,50 TL
KDV Dahil Fiyat99,90 TL
GözDiaBcSph (Pwr)Adet
Sol
Sağ

Özellikleri:

Aylık hidrojel sferik lens
Gün boyunca rahatlık
Mükemmel görüş kalitesi
Aylık değişim kolaylığı
PC Teknolojisi

PC Teknolojisi :

– Diğer orta veya yüksek su içerikli atılabilir lensler göre optimal lens dehidrasyonu direnci
– Gün içerisinde korunan oksijen geçirgenliği.
– Gün boyunca korunan kullanıcı rahatlığı
– Minimal protein ve lipit birikmesi

PC Teknolojisi sayesinde, Proclear lensleri suyu daha uzun süre tutar ve yüzeyinde daha az buharlaşma olur. PC Teknolojisi suyu lens yüzeyine çeker, bağlar ve lenslerin temiz kalıp düzgün çalışması için bir kalkan oluşturur. Bunların hepsi, Proclear lenslerinin gün boyunca nemli ve rahat hissedilmesi için, ıslak kaldığı anlamına gelir. Lens kullanımı sırasında oluşan kuruluk nedeniyle hafif rahatsızlık ve semptom yaşayan kontakt lens kullanıcılarına iyileştirilmiş rahatlık sağlayabilir.

BU ÜRÜNDE 2 KUTU VE ÜZERİ ALIMLARDA HEDİYE SOLÜSYON FIRSATI VAR!


Bu içeriğin tüm hakları saklıdır. İzin alınmadan kopyalanamaz, alıntı yapılamaz.
Lens Tipi : Aylık Hidrojel Sferik lens
Kullanım Şekli : Günlük Kullanım
Ambalaj İçeriği : 6’lı Blister Ambalaj
Su İçeriği : %62
Temel Eğri (BC) mm. : 8.6 mm
Çap (Dia) mm. : 14.2 mm
Lens Materyali : Materyal omafilcon A
Oksijen Geçirgenliği (Dk) : (ISO 9913-1 – 1998) 27
Oksijen Aktarılabilirliği (Dk/t) : (@-3.00DS) 42
Görünürlük Rengi (tint) : Açık Mavi
Proclear

Proclear Yorumları

Uyarı: Aşağıda okuyacağınız yorumlar, kullanıcıların kendi marka deneyimlerini, hissiyat ve görüşlerini yansıtmaktadır. Her lens kullanıcısı farklı göz fizyolojisine sahip olabileceğinden, kendileri için geçerli gördükleri koşullar başka kullanıcılar için geçerli olmayabilir. Yorumları bu bilgiler ışığında değerlendirmenizi rica eder, lens kullanmaya başlamadan önce göz doktorunuzu ziyaret etmeyi unutmamanızı hatırlatırız.Teşekkürler,Lensmarket.com


Bu ürüne toplam 17 yorum yapıldı. Puan:3.3/5
Bu ürüne toplam 17 yorum yapıldı. Puan:3.3/5
Eşime önce sol -11,50 olanı aldık çok memnun kaldı eşim şimdi de -15,50 sağ olanı aldık fiyat uygun ve çok güzel lens eşim şimdi daha rahat görüyor.Teşekürler Lens Market
👍(0)👎 (0)
Hayatımda kullandığım en kötü lensti gözde sürekli rahatsız etmesi bı ya hiç bir yere gözümün ucuyla bakamıyorum direk düşecek gibi oluyor elinizde de sürekli katlanıyor birbirine yapışıyor takması zulüm.
👍(0)👎 (0)
merhabalar Öncelikle Lens Markete kaliteli ve hızlı hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Adı geçen ürünü aldım. İnce ve yumuşak fakat yüksek miyoplar için uygun olmadığını gördüm. gözün merkezine oturmuyor sürekli hareket ediyor. bu da görüş kalitesini fazlasıyla düşürüyor.
👍(0)👎 (0)
Siparişim lensmarket tarafından aynı gün kargoya verilmesine rağmen yurtiçi kargo'nun 5 geç teslimatı ile nihayet lensime kavuştum bu süreçte kargo şirketinin suçu olmasına rağmen iletişim ve destekleri için lens market müşteri hizmetleri sanırım Nilay hanımdı kendisine teşekkür ediyorum. Lensi 2 gündür kullanmaya başladım daha önce Bausch+Lomb Purevision hd 2 kullanıyordum çabuk kuruduğu ve batma yaptığı için değiştirmeye karar verdim Proclear gerçekten yumuşak gözümde hissetmiyorum ayrıca kuruma ve batma yapmıyor çok memnun kaldım, sonunda lensimi buldum diyebilirim. Lens kişiye özel olduğu için bunlar benim tecrübelerim yeni başlayanlar için takıp çıkarması zor olabilir çabuk katlana hassas bir yapısı var benim için Proclear tamamdır.
👍(0)👎 (0)
Gayet iyi. Çok ince olması bana avantaj sağlıyor. Kötü yanı takarken katlanıp yapışır gibi olabiliyor maalesef ama çok önemli bir sorun olduğunu düşünmüyorum küçük bir uğraş sonunda ayrılıyor ve takılabiliyor.
👍(0)👎 (0)
AŞIRI HASSAS, SÜREKLİ YIRTILIYOR, 11,50 MİYOPUM ÇOK RİSKLİ VE TEHLİKELİ BİR DURUM BENİM İÇİN 12 GÜNDE 3 TANE YIRTILDI BEN Bİ DAHA KESİNLİKLE ALMAM VE TAVSİYE ETMEM
👍(0)👎 (0)
çok çabuk yırtılıyor. aşırı hassas bir lens. Buhulu gösteriyor. bana göre değilmiş.
👍(1)👎 (1)
çok çabuk yırtılıyor. aşırı hassas bir lens bu yüzden önermiyorum ve kuruluk yapıyor.
👍(1)👎 (2)
Fiyat performans oranı çok iyi. Uzun zamandır kullanıyordum ancak benim numaram kalmamış. Biomedics 55 sipariş verdim bende. Umarım bu lensler kadar kalitelidir.
👍(1)👎 (0)
bir aydır kullanıyorum. çok yumuşak bir lens gözde kendini hissettrimiyor. lensi takarken yumuşak olduğundan katlanması normal. bir aydır kullanıyorum gözde herhangi bir batma hissi yok. tavsiye ederim. unutmayın her lens her göze uymaz.
👍(2)👎 (0)
Cevap Yaz
  • Ad soyad
  • Yorum
  • Kalan karakter: