Systane Hydration yorumları

Systane Hydration
Mükemmel
%75 (3)
Çok İyi
%25 (1)
İyi
%0 (0)
Fena Değil
%0 (0)
Çok Kötü
%0 (0)
Puan verin:
Kalan karakter:

Uyarı: Aşağıda okuyacağınız yorumlar, kullanıcıların kendi marka deneyimlerini, hissiyat ve görüşlerini yansıtmaktadır. Her lens kullanıcısı farklı göz fizyolojisine sahip olabileceğinden, kendileri için geçerli gördükleri koşullar başka kullanıcılar için geçerli olmayabilir. Yorumları bu bilgiler ışığında değerlendirmenizi rica eder, lens kullanmaya başlamadan önce göz doktorunuzu ziyaret etmeyi unutmamanızı hatırlatırız. Teşekkürler, Lensmarket.com.
Bu ürüne toplam 2 yorum yapıldı. Puan:4.8/5
12.06.2024
yaa bu ürünü kim üretti ise, kim piyasaya sürdü ise allah bin kere razı olsun. Böyle bir ürün yok.. uzuuun zamandır göz kuruluğum vardı ancak son 1 senedir artık inanılmaz artmıştı. Asla makyaj yapamıyordum. Gözlerim gün içerisinde yanıyor, virden yaşlar boşalıyor, acıyor ve 3-5 dakika görüşümü engelliyordu. Göz doktorlarının yazdığı damlalar işe yaramıyordu. Tesadüfen bu ürünü gördüm ve denemek istedim. Bayıldım. Bir kutuyu bitirdim. İlk kullanımdan itibaren göz kuruluğuma da iyi geldi. Bu ürünü kullandığımdan beri tekrar lens kullanmaya ve makyaj yapmaya başladım. Çok teşekkürler.
13.02.2024
Ürünü kullanmadan bilinçsizce yorum yapmak istemedim. Öncelikle ürün göründüğünden çokkk küçük fiyatı şuana göre biraz pahalı ama ürünü 2 haftadır kullanıyorum ve lens gözümdeyken bile lensi hissettirmiyor. Artıları: + Gözün kuruluğunu harika şekilde geçiriyor +14 saate kadar etkili olduğunu test ettim onayladım. + Verdiğiniz paranın hakkını alıyorsunuz ama bu madde tam olarak artı sayılmaz yarım artı demeliyim. (Ürün miktarına göre parası yüzünden) Eksileri: FİYAT! Ürün 10 ml anladığım kadarıyla ve 2 haftada toplasam 5-6 gün birer damla şeklinde kullandım ve yarısı kaldı. Hijyen konusunda eksi verebilirim çünkü blink intensive tekli parça parça tüp halinde satılıyor ve daha hijyenik gibi bu üründe normal su şişesi kapağı gibi. Toplamam gerekirse kullanırsanız pişman olmazsınız ama aylık her gün kullanabileceğiniz kadar yeteri miktarda değil. Şimdi bu bitince blink instensive alacağım ürüne 5 üzerinden 4 veriyorum.
YORUM YAPBu ürüne toplam 2 yorum yapıldı Puan: 4.8/5
Kalan karakter:

Scroll
Bizi Arayın