BioClear UV

Mükemmel
%25 (2)
Çok İyi
%38 (3)
İyi
%13 (1)
Fena Değil
%13 (1)
Çok Kötü
%13 (1)
Puan verin:
Kalan karakter:

Uyarı: Aşağıda okuyacağınız yorumlar, kullanıcıların kendi marka deneyimlerini, hissiyat ve görüşlerini yansıtmaktadır. Her lens kullanıcısı farklı göz fizyolojisine sahip olabileceğinden, kendileri için geçerli gördükleri koşullar başka kullanıcılar için geçerli olmayabilir. Yorumları bu bilgiler ışığında değerlendirmenizi rica eder, lens kullanmaya başlamadan önce göz doktorunuzu ziyaret etmeyi unutmamanızı hatırlatırız. Teşekkürler, Lensmarket.com.
Bu ürüne toplam 8 yorum yapıldı. Puan:3.5/5
06.01.2016
Eşim için devamlı olarak bu ürünü alıyorum. Daha önce 100 tl ve üzerindeki ürünlerdende satın aldım fakat bunda olduğu kadar rahat edemedi. En doğru yorum her gözün uyum sağladığı lens farklı. Pahalı olan iyidir gibi bir durum yok. size uygun olan lensi ancak deneyerek bulabilirsiniz. Uygun olanlardan başlayın paranızı çöpe atmayın...
25.02.2015
Ürünü 14 Haziran 2014'te sipariş vererek kullanmaya başladım. Kullandığım en mükemmel lens değil, fakat daha iyisini bulamadığım taktirde kullanmaya devam edebileceğim bir ürün. Tabii ki her gözün ihtiyacı başka fakat benim bu lenslerdeki tek sıkıntım, lensin ters-düzü olmaması ve lens üzerinde bunu belirtecek bir ibare olmaması. Daha önce Johnson&Johnson'ın bir lensini kullandım, lense yakından dikkatli bakınca (görüşü engellemeyen) 123 kabartması görünüyordu, böylece lensi düz mü ters mi taktığınızı anlayabiliyordunuz. Ancak bu lenslerde ters taktığınızı ancak taktıktan sonra anlayabiliyorsunuz ve çıkarıp düzeltmeniz gerekiyor.
23.01.2015
3 aydir kullaniyorum 4-5 saatte gozde batma ve yanma yapiyor ozellikle pc basindaysaniz araba kullanirken arada bulaniklasiyor tavsiye etmiyorum
20.08.2012
Sürekli netliği kayboluyor ve batma yapıyordu. Sonuçta değiştirmek zorunda kalıyordum ama yenisinde de aynı sorunlar oluyordu. Kutu bitip başka markaya geçince batma ve buğulanma kalmadı.
24.07.2012
Ürünü yaklaşık 5 aydır kullanıyorum , açıkcası oldukça memnunum. Şunu diyebilirim ki her lens her gözde aynı tepkiyi vermiyor. Deneye deneye bulacaksınız.
07.04.2012
maalesef gozumde damarlanma ve kanlanma yapti ayrica oldukca kalin bir lens. 4-5 saat kullandiktan sonra rahatsizlik veriyor.
01.02.2012
Bu üçüncü lens markam ve nihayet 10-15 gün sonra batma, yanma , kuruluk yapmayan lensi buldum. Şuna inandım ki her göz her lensi kabul etmiyor test ede ede bulacaksınız...
12.04.2011
ilk defa düşünerek sipariş vermiştim. gerçekten çok rahat kullanımları son nesil lenslerden ve gece unutup uyusamda herhangi bir kuruma yapmamakta.
YORUM YAPBu ürüne toplam 8 yorum yapıldı Puan: 3.5/5
Kalan karakter:

ScrollBizi Arayın
lensmarket.com kullanıcıları hakkımızda ne dedi?

Satışını yaptığımız ürünlerle ilgili yorumları bulabilirsiniz