Sert Lens Vantuzu

Mükemmel
%33 (1)
Çok İyi
%0 (0)
İyi
%0 (0)
Fena Değil
%67 (2)
Çok Kötü
%0 (0)
Puan verin:
Kalan karakter:

Uyarı: Aşağıda okuyacağınız yorumlar, kullanıcıların kendi marka deneyimlerini, hissiyat ve görüşlerini yansıtmaktadır. Her lens kullanıcısı farklı göz fizyolojisine sahip olabileceğinden, kendileri için geçerli gördükleri koşullar başka kullanıcılar için geçerli olmayabilir. Yorumları bu bilgiler ışığında değerlendirmenizi rica eder, lens kullanmaya başlamadan önce göz doktorunuzu ziyaret etmeyi unutmamanızı hatırlatırız. Teşekkürler, Lensmarket.com.
Bu ürüne toplam 3 yorum yapıldı. Puan:3/5
05.11.2019
Skleral lensim için olan vantuzu kaybettiğim için buradan cuma gecesi sipariş vermiştim, sağolsunlar Cumartesi günü kargoya vermişler aciliyet notuma binaen. Pazartesi elimdeydi. Ve 3 günlük çileli "el ile sert lens çıkarma" seanslarım sayelerinde acısız bir hale dönüştü. Teşekkür ediyorum ilginiz için.
21.01.2013
Resimdeki ürün gelmiyor haberiniz olsun. Görselin yenilenmesi lazım. Ayrıca kutusuz kullanma talimatsız öylece gönderilmiş. Ambalajlı bir şey bekliyordum.
26.09.2011
resimde gözüken vantuz ile bana gelen vantuzlar farklı resimde ve benim daha önce kullandığım eski vantuzum hava kanallı ayrıca vakum çekme özelliği var ama bana gönderilenlerde hava kanalcılğı yok yani yalnızca vantuz görevi var diğeri (resimdeki) vantuz ve hava kanalı sayesinde vakum özelliğide mevcut
YORUM YAPBu ürüne toplam 3 yorum yapıldı Puan: 3/5
Kalan karakter:

Scroll
Bizi Arayın
lensmarket.com kullanıcıları hakkımızda ne dedi?

Satışını yaptığımız ürünlerle ilgili yorumları bulabilirsiniz