B & L Boston SimPlus 120ml. Sert Lens Solüsyonu

B & L Boston SimPlus 120ml. Sert Lens Solüsyonu

Sert Lens Solüsyonu Gas Permeabl (sert türevi oksijen geçirgen) lenslerin dezenfeksiyonunda, nemlendirilip ıslatılmasında ve korunmasında kullanılır.
Bausch + Lomb
Fiyat 32,31 TL
KDV Dahil Fiyat34,90 TL
Lensle Beraber KDV Dahil Fiyat34,90 TL
Adet

Özellikleri:

Boston Multi Action SIMPLUS 120ml. sert lens solüsyonu. Tek şişede çok işlevli solüsyon.

Günlük protein temizliği için protein giderici içerir, kolaylık sağlar ve akşamları lenslerinizi ovma ihtiyacını ortadan kaldırır.
Boston Multi Action SIMPLUS, gaz geçirgen sert lensler (RGP) için tek şişede; temizleme, dezenfeksiyon ve bakımı sağlayan bir yeniliktir.

Boston Multi Action SIMPLUS; proteini ve lipidi lens yüzeyinden uzaklaştırır ve inatçı depozitleri de yüzeyden uzak tutar.
Lens durulama amaçlı olarak da kullanılabilir ve gevşeyen depozitleri lens yüzeyinden uzaklaştırır.

Multi-polimer tampon sistemi lensi göze takmadan önce gerekli hazırlığı yapar ve nemlendirmeyi arttırır.
Bu formül sayesinde, gözünüzde istenen konfor sağlanır. Zararlı mikroorganizmaları etkili şekilde yok eden koruyucu sistem de içermektedir.

DİKKAT: BU ÜRÜN YUMUŞAK LENSLERDE KULLANILMAZ!


Ambalaj içeriği:

1 Adet 120ml Solüsyon 1 Adet Lens Saklama Kabı.

Bu içeriğin tüm hakları saklıdır. İzin alınmadan kopyalanamaz, alıntı yapılamaz.
B & L Boston SimPlus 120ml. Sert Lens Solüsyonu

B & L Boston SimPlus 120ml. Sert Lens Solüsyonu Yorumları

Uyarı: Aşağıda okuyacağınız yorumlar, kullanıcıların kendi marka deneyimlerini, hissiyat ve görüşlerini yansıtmaktadır. Her lens kullanıcısı farklı göz fizyolojisine sahip olabileceğinden, kendileri için geçerli gördükleri koşullar başka kullanıcılar için geçerli olmayabilir. Yorumları bu bilgiler ışığında değerlendirmenizi rica eder, lens kullanmaya başlamadan önce göz doktorunuzu ziyaret etmeyi unutmamanızı hatırlatırız.Teşekkürler,Lensmarket.com


Bu ürüne toplam 13 yorum yapıldı. Puan:3.5/5
Bu ürüne toplam 13 yorum yapıldı. Puan:3.5/5
uzun zamandır bu siteden bu ürünü alıyorum. hem en uygun fiyat hem de son kullanım tarihleri en uzun olan yer burası. ürün zaten malum sert lensler için harika. 16 yıldır sert lens kullanan biri olarak en rahat ettiiğm lens solüsyonu oldu.
👍(1)👎 (0)
birde avizor gp yi deneyin derim pahalı biraz ama süper
👍 (0)👎 (0)
Bu sabah telefonla aramış olduğum muhtemelen İstanbul'un en büyük tedarik zincirine sahip ve en ünlü optik firması astigmat numaram 1,5'tan yüksek olduğu için yurtdışından sipariş verebileceklerini ve bu sürecin de 3 haftayı bulabileceğini söyleyerek başka bir soru sormaya kalmadan telefonu yüzüme kapattı. Bunun üzerine olan 150 liraya olsun diyip buradan bugün saat 10:30 gibi ilk defa sipariş verdim. Saat 14:30 gibi iş yerime lenslerim ve hediye solüsyonum kargoyla geldi. Şu an yeni lenslerimle yazıyorum. Bundan sonra kesinlikle buradan sipariş vereceğim, herkese tereddütsüz bir şekilde tavsiye ederim. 10 numara 5 yıldız :)
👍(2)👎 (0)
yaklaşık 7 yıldır boston kullanıyorum. çok memnunum.
👍(0)👎 (0)
Bu ürün için yorum yapan arkadaşlar; tam yirmi yıldır sert lens kullanan bir kişiyim,B&L simplus ürünü kesinlikle temizleme ve dezenfekte amaçlı lensi bekletme ilacı olarak kullanılmalıdır,göze takmadan önce diğer durulama ve son temizleme solüsyonu olan Wöhlk Salina yada All in One kullanılmalıdır.B&L simplus lens üzerine damlatılarak kullanılırsa gözü çok ciddi biçimde yakıyor.Bakım ve temizleme konusunda çok iyi bir ürün fakat lensi takmadan önce mutlaka durulama suyunu kullanmak gerekli.
👍(3)👎 (0)
yaklaşık 7 yıldır sert lens kullanıyorum. gözlerim oldukça hassas ve allerjik bu nedenlenle çok sıkıntım oldu. B&L da wölk perf. de kullansam lensimi gözüme takmadan önce lenslerimi yumuşak lens solusyonu ile duruluyarak kullanıyorum.
👍(1)👎 (0)
Şimdiye kadar kullandığım en iyi solusyon. Keşke daha büyük olsaydı.
👍(6)👎 (0)
wölhk kullanırken lens takınca lens gözümden aşağı kayıyordu ilk 1 dakika ama boston daha jel kıvamında ve rahat bir şekilde gözüme takmamı sağlıyor kaydırmıyor ve gözü yaşartmıyor
👍(2)👎 (0)
arkadaşlar ben ilk eczacıbaşının menicon dediği sölüsyonla başladım.Sonrasında bostonu kullandım.Daha sonra buradaki yorumlara bakarak wölhk aldım.fakat gözlerimi acayip yakıyor.Şimdi ise tekrardan boston alacağım.
👍(4)👎 (0)
bir çok markanın sert lens solüsyonunu kullandım-set lens çapınız çok sınırlardaysa zaten bu ürün ve wöhlk harici kullanamassınız. Eğer lenslerinizi ovarak temizlemiyorsanız zaten bu ürün ve wöhlk işinizi görmez çünkü jel sıvılığındadır.Wöhlkten kesinlikle daha iyi ve protein temizleme artı ferrah tutma gibi bir durum söz konusu. Yazdığım gibi sıvıyı nasıl kullanacağınızı önce öğrenin sonra yorum yapın. Şu anda Türkiyede satılan en iyi sert lens solüsyonu. Eğer kendi laboratuarınız yoksa bu ürün
👍(1)👎 (1)
ya benim gözüm görmüyo yada bu lens temizlemioo hiç iyi diil
👍(2)👎 (4)
Cevap Yaz
  • Ad soyad
  • Yorum
  • Kalan karakter: