Contact LIFE

Contact LIFE

Kısa süreli(Aylık değişimli) saydam lens.%54 su içeriğine sahip olan Contact.Life hassas ve kuru gözler için uygundur.
Zeiss (Wöhlk)
Fiyat 115,65 TL
KDV Dahil Fiyat124,90 TL
GözDiaBcSph (Pwr)Adet
Sol
Sağ

Özellikleri:

* Hassas gözlere sahip olanlar
* Klimalı ortamlarda çalışanlar
* Gözyaşı yetersizliği olanlar
* Alerji nedeni ile lens kullanamayanlar

Şimdiye kadar kesinlikle kontaktlens takamayacağınızı mı düşünüyordunuz?
Contact LIFE ile kontakt lens kullanımı son derece rahat.

Contact LIFE Wöhlk tarafından patentli Biolens© yöntemi ile üretilen, yeni biyolojik uyum özelliğine sahip
aylık kontakt lenslerdir. Yeni, son derece iyi uyum sağlayan materyal sayesinde ince ve iyi hareket edebilen lens geometrisine sahiptir. Ayrıca hassas veya kuru gözler için son derece uygundur. Bu uyum ve konfor ay boyunca devam eder.

Yüksek oranda su tutma yeteniği sayesinde çok düşük oranda kurumu özelliği ile
gün içinde konforlu daha uzun saatlerde kullanım özelliği sağlar.

BU ÜRÜNDE 2 KUTU VE ÜZERİ ALIMLARDA HEDİYE SOLÜSYON FIRSATI VAR!


Bu içeriğin tüm hakları saklıdır. İzin alınmadan kopyalanamaz, alıntı yapılamaz.
Lens Tipi : Saydam yumuşak kontakt lens
Kullanım Şekli : Aylık planlı değişim
Ambalaj İçeriği : 1 kutuda 6 adet (blister ambalajda)
Su İçeriği : %54
Temel Eğri (BC) mm. : 8.30 mm 8.60 mm 8.90 mm 8.80 mm
Çap (Dia) mm. : 14.20 mm (8.30 BC lerde Dia 13.60 mm olarak üretilmektedir.)
Lens Materyali : Vitafilcon A
Oksijen Geçirgenliği (Dk) : 22
Contact LIFE

Contact LIFE Yorumları

Uyarı: Aşağıda okuyacağınız yorumlar, kullanıcıların kendi marka deneyimlerini, hissiyat ve görüşlerini yansıtmaktadır. Her lens kullanıcısı farklı göz fizyolojisine sahip olabileceğinden, kendileri için geçerli gördükleri koşullar başka kullanıcılar için geçerli olmayabilir. Yorumları bu bilgiler ışığında değerlendirmenizi rica eder, lens kullanmaya başlamadan önce göz doktorunuzu ziyaret etmeyi unutmamanızı hatırlatırız.Teşekkürler,Lensmarket.com


Bu ürüne toplam 31 yorum yapıldı. Puan:3.6/5
Bu ürüne toplam 31 yorum yapıldı. Puan:3.6/5
Yorumuma HERKESİN GÖZ YAPISI FARKLIDIR diyerek başlamak istiyorum. Normalde yıllardır Air Optix Night and Day AQUA kullanıyorum. Gece gündüz takılan bir lens olmasına rağmen bir kaç defa gece uyuduğumda sabah gözümde kuruluk yaptığını fark ettim ve sadece gündüzleri kullandım. Hiç bir sıkıntım yoktu. Son 6 aydır bir ofiste çalışıyorum ve bütün gün bilgisayara bakıyorum ek olarak klima çok yakınımda olduğu için Air Optix'i kullanmak benim için tam olarak işkence olmuştu. Kuruyordu, batıyordu. Lens değiştirmek için baya araştırma yaptım. Bilgisayar kullanımına ve klimaya dayanabilecek bir lens kullanmak istiyordum ve en sonunda elimdeki tek seçenek bu kaldı. Neredeyse yok denecek kadar olumsuz yorum ve bir sürü olumlu yorum vardı. Satın aldım, dün geldi, bugün taktım yaklaşık 2 saattir gözümde ve hiç bir şekilde gözümde durmuyor. sürekli kayma, bulanıklık ve rahatsızlık hissediyorum. gözümü biraz sert bir şekilde kapatıp yumsam daha fazla kayıyor. Kısacası bu lens bana yaramadı.
👍(0)👎 (0)
Kesinlikle Kuru ve Hassas Gözler için en iyi lens gözünde hissetmeyi bırak akşama kadar pc başındayım hiç kuruma ve batma yapmadı
👍(0)👎 (0)
Yıllardır Oasys kullanırken, BC değeri yüksek olması sebebiyle bu lensi aldım. daha bir hafta olmadan, iki çifti çöpe gitti. Aşırı kuruluk ve batma yapıyor. Hiç memnun kalmadım. yeniden Oasys siparişi verdim .
👍(0)👎 (0)
Gayet rahat ve kuruluk, batma yapmıyor
👍(0)👎 (0)
Kullanımı çok rahat
👍(1)👎 (0)
6 yıldır kullanabildiğim tek lens 8.9 bulunabilmesi. Çok iyi ve özellikle güneşe alerji ya da uzun süre ışığa parlaklığa yani tv bilgisayar başında duranlara öneriyorum. Kuruma yapmıyor tabi ki kuruma olayı çok farklı kişiden kişiye çok değişiyor.
👍(1)👎 (0)
Doktorum tarafindan ilk lens kullanmaya başladığimda önerildi . İlk basda sağ gözumdegorme net değildi. Akşama doğru batma yanma yapiyordu zaten tüm gün gozde tutmak mumkun değil. Gözunde donüyor sanki sürekli goz damlasi kullandim yine yanma hissi gecmiyordu lens kullanan herkeste boyle oldugunu saniyordum. Başka bir ürun deneyene kadar boşu boşuna o kadar para verdim
👍(0)👎 (0)
4 yıldır memnunıyetle kullandığım bir lens. Uzun süre bilgisayar başında çalışanlar için ideal. Kuruluk yapmıyor
👍(2)👎 (0)
BC değerinin yüksek olması çok güzel ama inanılmaz derecede kurutuyor gözü. 2-3 saat sorun yok ancak daha sonrasında hem batma hem kuruma yapıyor. Daha bir ay dolmadan 2 çiftini attım çöpe. Yanımda gözlüğümle gezmeye başladım, dayanılmaz olursa çıkarır atarım diye. Göz yaşı damlası işe yaramıyor bile. Yeniden oasys siparişi verdim bunu bitiremeden.
👍(1)👎 (0)
Sitedeki yumuşak lenslerin neredeyse hepsini denedim. Benim gözüm için en kullanışsız olan bu oldu. Netlik mükemmel, parlama harelenme hiç yok, batma da yapmıyor fakat taktıktan sonra 1 saat bile geçmeden kurumadan dolayı gözlerimi açamaz hale geliyorum. Yanımda suni gözyaşıyla gezmeye başladım fakat o da 15 dakikalık geçici bir çözüm oluyor. Oldu da akşama kadar takabildiysem çıkarırken gözüme yapışmış oluyor ve çıkarttığımda da gözlerim kupkuru oluyor. İlk defa bir kutu lens bitmeden başka bir lense geçeceğim. Eğer fırsatınız varsa numune alarak deneyin, yorumlara göre alışveriş yapmayın çünkü birinin gözüne çok iyi gelen lens aynı değerlerde başka birinin gözüne iyi gelmeyebiliyor.
👍(2)👎 (0)
Cevap Yaz
  • Ad soyad
  • Yorum
  • Kalan karakter: