Moisture Lactifresh (Suni Göz Yaşı Damlası)

Avizor Moisture Drops suni göz yaşı damlası özellikle kontakt lens kullanımında göz kuruluğu yaşayan kullanıcılara tavsiye edilir
79,90 TL
9 x 9.72 TL ‘den başlayan taksitlerle
Lensle Beraber KDV Dahil Fiyat79,90 TL
Stok Durumu Stok Sorunuz

Moisture Lactifresh suni göz yaşı damlası özellikle kontakt lens kullanımında göz kuruluğu yaşayan kullanıcılara tavsiye edilir. Yetersiz gözyaşı üretimi, uzun süre bilgisayarda çalışma, klimalı ve kuru ortamlar göz kuruluğuna neden olur. Göz kuruluğunu ise gözde yanma, batma, kaşıntı, yabancı cisim hissi, bulanık görme gibi şikayetlerini doğurur.

Moisture Lactifresh (Suni Göz Yaşı Damlası) göz kuruluğuna karşı gözü yoğun olarak nemlendirerek göz yüzeyini korur. Özel formülü Sodium Hyaluronate içermektedir. Moisture Lactifresh, doğal olarak gözyaşında da bulunan bu madde sayesinde su emilimini arttırarak göz kuruluğuna karşı kalkan oluşturmaktadır.

Nemlendirici etkisi sayesinde mükemmel uyum sağlayarak görüş netliği ve kontakt lens kullanımında yüksek konfor sağlar..

Kontakt lens kullananların lenslerini çıkartmadan rahatlıkla kullanabilecekleri Moisture Lactifresh, gözde sağladığı nemli ortam sayesinde gün boyunca lens kullanımını kolaylaştırır. Farklı ortamlarda (klimalı, kuru hava, bilgisayar karşında…) oluşabilen farklı göz kırpma hareketlerinde bile, göz yaşı filmini koruyarak ideal nemlilik kazandırır.

• Moisture Lactifresh, koruyucu madde içermez. (preservatives free)
• Moisture Lactifresh insan gözündeki yapılarda ve doğal gözyaşı filminde bulunan doğal bir polimer olan Sodium Hyaluronate içerir.
• Moisture Lactifresh iyi tolere edilir.
• Moisture Lactifresh yumuşak ve sert kontakt lenslerin ıslatılması için uygundur ve gün boyunca kontakt lens kullanımını kolaylaştırır.
• Moisture Lactifresh kullanımı oldukça kolay ve güvenlidir.

Ambalaj İçeriği

20 Adet Suni Gözyaşı Damlası.

ScrollBizi Arayın
lensmarket.com kullanıcıları hakkımızda ne dedi?

Satışını yaptığımız ürünlerle ilgili yorumları bulabilirsiniz