banner

Ürün sepete eklenemedi

Lütfen sayfayı yenileyip tekrar deneyiniz.

Avizor Moisture Lacrifresh (Suni Göz Yaşı Damlası)

Avizor Moisture Drops suni göz yaşı damlası özellikle kontakt lens kullanımında göz kuruluğu yaşayan kullanıcılara tavsiye edilir
Bu Üründeki Avantajlar
Ücretsiz Kargo Ücretsiz Kargo
Kapıda Ödeme Kapıda Ödeme
2000 TL ve Üzeri Vade Farksız 3 Taksit Vade Farksız 3 Taksit*
*2000 TL Üzeri

Moisture Lacrifresh suni göz yaşı damlası özellikle kontakt lens kullanımında göz kuruluğu yaşayan kullanıcılara tavsiye edilir. Yetersiz gözyaşı üretimi, uzun süre bilgisayarda çalışma, klimalı ve kuru ortamlar göz kuruluğuna neden olur. Göz kuruluğunu ise gözde yanma, batma, kaşıntı, yabancı cisim hissi, bulanık görme gibi şikayetlerini doğurur.

Moisture Lacrifresh (Suni Göz Yaşı Damlası) göz kuruluğuna karşı gözü yoğun olarak nemlendirerek göz yüzeyini korur. Özel formülü Sodium Hyaluronate içermektedir. Moisture Lacrifresh, doğal olarak gözyaşında da bulunan bu madde sayesinde su emilimini arttırarak göz kuruluğuna karşı kalkan oluşturmaktadır.

Nemlendirici etkisi sayesinde mükemmel uyum sağlayarak görüş netliği ve kontakt lens kullanımında yüksek konfor sağlar..

Kontakt lens kullananların lenslerini çıkartmadan rahatlıkla kullanabilecekleri Moisture Lacrifresh, gözde sağladığı nemli ortam sayesinde gün boyunca lens kullanımını kolaylaştırır. Farklı ortamlarda (klimalı, kuru hava, bilgisayar karşında…) oluşabilen farklı göz kırpma hareketlerinde bile, göz yaşı filmini koruyarak ideal nemlilik kazandırır.

• Moisture Lacrifresh, koruyucu madde içermez. (preservatives free)
• Moisture Lacrifresh insan gözündeki yapılarda ve doğal gözyaşı filminde bulunan doğal bir polimer olan Sodium Hyaluronate içerir.
• Moisture Lacrifresh iyi tolere edilir.
• Moisture Lacrifresh yumuşak ve sert kontakt lenslerin ıslatılması için uygundur ve gün boyunca kontakt lens kullanımını kolaylaştırır.
• Moisture Lacrifresh kullanımı oldukça kolay ve güvenlidir.

Ambalaj İçeriği

20 Adet Suni Gözyaşı Damlası.

BC Nedir?

Base Curve teriminin kısaltmasıdır. Temel eğri değerini gösterir. Bir diğer ifadeyle korneanın bombelik değeridir. Doktor tarafından yapılan ölçümle belli olur ve bu değerlerin lens reçetesinde yazması gerekmektedir.

Dia Nedir?

Kontakt lensin mm olarak çapını ifade eder. Lensin iki kenarının birbirine olan uzaklığını anlatmaktadır.

Gözlük Reçetesi ile Lens Alabilir Miyim?

Gözlük reçetesi ile lens reçetesinde olması gereken değerler farklıdır. Bu nedenle göz doktorunuzun lens kullanımına özel bir reçete oluşturması gerekmektedir.

Ücretsiz Kargonun Koşulu Var Mı?

Alt limit ve hiçbir koşul olmadan tüm siparişlerinizi ücretsiz kargo avantajı ile oluşturabilirsiniz.

Hangi Ödeme Yöntemleri Var?

Kapıda ödeme, havale/ EFT veya kredi kartı ödeme seçeneklerinden birini kullanarak sipariş oluşturabilirsiniz.

Lens nasıl takılır?

Kontakt lens nasıl takılır? Öğrenmek için blog sayfamızı ziyaret ederek size özel oluşturduğumuz yazımızı okuyabilir ve uygulamalı olarak anlattığımız videomuzu izleyebilirsiniz.
Lens Nasıl Takılır ?
ScrollBizi Arayın