Moisture Lactifresh (Suni Göz Yaşı Damlası)

Moisture Lactifresh (Suni Göz Yaşı Damlası)

Avizor Moisture Drops suni göz yaşı damlası özellikle kontakt lens kullanımında göz kuruluğu yaşayan kullanıcılara tavsiye edilir
Zeiss (Wöhlk)
Fiyat 55,46 TL
KDV Dahil Fiyat59,90 TL
Lensle Beraber KDV Dahil Fiyat59,90 TL

Özellikleri:

Moisture Lactifresh suni göz yaşı damlası özellikle kontakt lens kullanımında göz kuruluğu yaşayan kullanıcılara tavsiye edilir. Yetersiz gözyaşı üretimi, uzun süre bilgisayarda çalışma, klimalı ve kuru ortamlar göz kuruluğuna neden olur. Göz kuruluğunu ise gözde yanma, batma, kaşıntı, yabancı cisim hissi, bulanık görme gibi şikayetlerini doğurur.

Moisture Lactifresh (Suni Göz Yaşı Damlası) göz kuruluğuna karşı gözü yoğun olarak nemlendirerek göz yüzeyini korur. Özel formülü Sodium Hyaluronate içermektedir. Moisture Lactifresh, doğal olarak gözyaşında da bulunan bu madde sayesinde su emilimini arttırarak göz kuruluğuna karşı kalkan oluşturmaktadır.

Nemlendirici etkisi sayesinde mükemmel uyum sağlayarak görüş netliği ve kontakt lens kullanımında yüksek konfor sağlar..

Kontakt lens kullananların lenslerini çıkartmadan rahatlıkla kullanabilecekleri Moisture Lactifresh, gözde sağladığı nemli ortam sayesinde gün boyunca lens kullanımını kolaylaştırır. Farklı ortamlarda (klimalı, kuru hava, bilgisayar karşında…) oluşabilen farklı göz kırpma hareketlerinde bile, göz yaşı filmini koruyarak ideal nemlilik kazandırır.

• Moisture Lactifresh, koruyucu madde içermez. (preservatives free)
• Moisture Lactifresh insan gözündeki yapılarda ve doğal gözyaşı filminde bulunan doğal bir polimer olan Sodium Hyaluronate içerir.
• Moisture Lactifresh iyi tolere edilir.
• Moisture Lactifresh yumuşak ve sert kontakt lenslerin ıslatılması için uygundur ve gün boyunca kontakt lens kullanımını kolaylaştırır.
• Moisture Lactifresh kullanımı oldukça kolay ve güvenlidir.

Ambalaj İçeriği:

20 Adet Suni Gözyaşı Damlası.


Bu içeriğin tüm hakları saklıdır. İzin alınmadan kopyalanamaz, alıntı yapılamaz.
Moisture Lactifresh (Suni Göz Yaşı Damlası)

Moisture Lactifresh (Suni Göz Yaşı Damlası) Yorumları

Uyarı: Aşağıda okuyacağınız yorumlar, kullanıcıların kendi marka deneyimlerini, hissiyat ve görüşlerini yansıtmaktadır. Her lens kullanıcısı farklı göz fizyolojisine sahip olabileceğinden, kendileri için geçerli gördükleri koşullar başka kullanıcılar için geçerli olmayabilir. Yorumları bu bilgiler ışığında değerlendirmenizi rica eder, lens kullanmaya başlamadan önce göz doktorunuzu ziyaret etmeyi unutmamanızı hatırlatırız.Teşekkürler,Lensmarket.com


Bu ürüne toplam 5 yorum yapıldı. Puan:5/5
Bu ürüne toplam 5 yorum yapıldı. Puan:5/5
Öncelikle 24 saatten kısa sürede gelen kargo icin tesekkür ederim. Bir lens kullanıcısı olarak lens konforunu arttırdıgını rahatlıkla söyleyebilirim. Özellikle kuru ortamlarda ve yogun telefon kullanımında lensler kuruması sonucu gözü rahatsız eder. Ürün kücük tüpler halinde geliyor. 1 tüpden 4-5 damla cıkıyor. 1 tüpü 2 gün kullanıyorum yetiyor. Kullanım süresini buna göre hesaplayabilirsiniz. Not : Damlayı gözüme lensi takmadan önce damlatıyorum sonuc daha basarılı.
👍(0)👎 (0)
Kutunun içinden 20 tüp çıktı. Her biri 0.4ml yani 8 damla içeriyor. Gayet kullanışlı bir ürün, tavsiye ederim.
👍(0)👎 (0)
daha önce bu siteden aışveriş yapmamıştım. Öncelikle söylemeliyim ki çok ilgililer.. Müşteri hizmetleri çok nazik ve çözüm odaklı..İlk konuşmadan tutun da kargomun kutusuna kadar çok çok profesyoneller.. teşekkür ve tebrik ediyorum. Ürüne gelirsek ürün bence sınıfın en başarılısı kutusundan minik 20 tüp çıkıyor ve her tüpde yanınıza taşıyabilecek kadar kullanışlı. Birer damla sıkıp kapağını kapatıp sonra devam edebilirsiniz. Lens kullandığım için bir süredir gözlerimde kuruluk vardı.Birer damla ile neredeyse bütün gün beni rahatlattı.. Düşünmeden kullanabilirsiniz...
👍(0)👎 (0)
Dün öğleden önce sipariş verdim ve az önce kargom ulaştı. Hızlı gönderi için çok teşekkür ederim. Bu gözyaşı damlasını ilk kez aldım merak ediyorum.
👍(0)👎 (0)
Refresh benzeri bir ürün ama daha iyi bence
👍(7)👎 (0)
bu solüsyonu lens üzerine mi uyguluyoruz?
👍 (0)👎 (0)
Cevap Yaz
  • Ad soyad
  • Yorum
  • Kalan karakter: