PureVision 2  Multifocal

PureVision 2 Multifocal

Çift odaklı ve okuma gözlüğü ihtiyacını ortadan kaldırır. Presbiyopi düzeltimi için dizayn edilmiş aylık yumuşak silikon hidrojel kontakt lenstir.
Bausch + Lomb
Fiyat157,31 TL
KDV Dahil Fiyat169,90 TL
GözDiaBcSph (Pwr)Adet
Sol
Sağ

Özellikleri:

Çift odaklı ve okuma gözlüğü ihtiyacını ortadan kaldırır. Presbiyopi düzeltimi için dizayn edilmiş aylık yumuşak silikon hidrojel kontakt lenstir.

BU ÜRÜNDE 2 KUTU VE ÜZERİ ALIMLARDA HEDİYE SOLÜSYON FIRSATI VAR!


Bu içeriğin tüm hakları saklıdır. İzin alınmadan kopyalanamaz, alıntı yapılamaz.
Lens Tipi : Saydam yumuşak kontakt lens
Kullanım Şekli : Aylık planlı değişim
Ambalaj İçeriği : 1 kutuda 6 adet (blister ambalajda)
Su İçeriği : %36
Temel Eğri (BC) mm. : 8.6 mm
Çap (Dia) mm. : 14.0 mm
Lens Materyali : balafilkon A
Merkez kalınlığı : 0.07 mm -3.00D’de (güç ile değişken)
Oksijen Geçirgenliği (Dk) : 130 (-3.00D için) merkezde
Görünürlük Rengi (tint) : Açık mavi
PureVision 2  Multifocal

PureVision 2 Multifocal Yorumları

Uyarı: Aşağıda okuyacağınız yorumlar, kullanıcıların kendi marka deneyimlerini, hissiyat ve görüşlerini yansıtmaktadır. Her lens kullanıcısı farklı göz fizyolojisine sahip olabileceğinden, kendileri için geçerli gördükleri koşullar başka kullanıcılar için geçerli olmayabilir. Yorumları bu bilgiler ışığında değerlendirmenizi rica eder, lens kullanmaya başlamadan önce göz doktorunuzu ziyaret etmeyi unutmamanızı hatırlatırız.Teşekkürler,Lensmarket.com


Bu ürüne toplam 6 yorum yapıldı. Puan:3.3/5
Bu ürüne toplam 6 yorum yapıldı. Puan:3.3/5
Yakın 3 numara high iyi fakat Uzağı görmekte bende çok zorlanıyorum marka ile alakalı bir durum galiba çözüm bulan varmı arkadaşlar şimdiden teşekkürler
Uzagi gormede cok zorlaniyorum. Surekli kuru ve batma yapiyor. Ilk kez bu kadar rahatsiz bir lens kullandim. Bana iyi gelmedi.
Lensler sipariş verdikten bir gün sonra elime ulaştı..Doktorum bu lensi önerdi.Uzak yakın gözlüğümü artık kullanmıyorum..
almayı düşünüyorum bakalım
Merhaba çok uzun bir zamandır lens kullanıyorum.Yakın bozulunca doktorum bu lensi önerdi.Hayatım boyunca kullandığım en çabuk kuruyan, sürekli rahatsız eden ve bir ay içinde 3. çift lensi açmak zorunda kalarak bir kutuyu heba ettiğim bir lens.Çok çeşit lens kullandım ancak bunun gibi sürekli rahatsız eden bir lens ilk defa karşılaştım.Kesinlikle önermiyorum.Paranıza ve en çok da gözünüze yazık.
Merhaba bu ürünün; Shp(Pwr) +3,75 ve ADD Low özellikli lenslerinden almak istiyorum fakat LOW,MED,HIGH özelliklerinin seçimi yapılamıyor bunu nerden öğrenebilirim. Teşekkürler.
İletişim numarasına telefon edebilirsiniz veya satınalma işleminde not yazabilirsiniz. Ben öyle yapıyorum.
Cevap Yaz
  • Ad soyad
  • Yorum
  • Kalan karakter: