Ultra

Ultra

Aylık saydam lens. MoistureSeal teknolojisiyle gözlerinizi yeni bir kontak lens devrine açın.
Bausch + Lomb
Fiyat148,06 TL
KDV Dahil Fiyat159,90 TL
GözDiaBcSph (Pwr)Adet
Sol
Sağ

Bu içeriğin tüm hakları saklıdır. İzin alınmadan kopyalanamaz, alıntı yapılamaz.
Lens Tipi : Saydam yumuşak kontakt lens
Kullanım Şekli : Aylık planlı değişim
Ambalaj İçeriği : 1 kutuda 6 adet (blister ambalajda)
Su İçeriği : %46
Temel Eğri (BC) mm. : 8.50 mm
Çap (Dia) mm. : 14.20 mm
Lens Materyali : Samfilcon A
Merkez kalınlığı : 0.07 mm at -3.00D
Oksijen Aktarılabilirliği (Dk/t) : 163 @ -3.00D
Görünürlük Rengi (tint) : Var
Ultra

Ultra Yorumları

Uyarı: Aşağıda okuyacağınız yorumlar, kullanıcıların kendi marka deneyimlerini, hissiyat ve görüşlerini yansıtmaktadır. Her lens kullanıcısı farklı göz fizyolojisine sahip olabileceğinden, kendileri için geçerli gördükleri koşullar başka kullanıcılar için geçerli olmayabilir. Yorumları bu bilgiler ışığında değerlendirmenizi rica eder, lens kullanmaya başlamadan önce göz doktorunuzu ziyaret etmeyi unutmamanızı hatırlatırız.Teşekkürler,Lensmarket.com


Bu ürüne toplam 2 yorum yapıldı. Puan:4/5
Bu ürüne toplam 2 yorum yapıldı. Puan:4/5
Doktorum çap değerleri uygunluğu sebebiyle tavsiye etmişti. Gözümle uyuşan nadir lenslerden. Rahatlık ve kurutmama açısından beğendim. Yalnız ömrü çok kısa . Lenslerimi değiştirdiğim tarihi kutunun üstüne not eder titizlikle takip ederim. Lensler 3. Haftada varlığını hissettirmeye başladı.
Doktor randevumda denedim ve 1er kutu deneyimledim. İlk taktığınız andan itibaren göze tamamen oturuyor ve diğer lensler gibi alışma süresinde batma yapmıyor. Gün içinde kurumuyor.Ancak kullanım ömrünün düşük olduğunu düşünüyorum. Genelde lenslerimi tarihini kontrol eder rahatsızlık hissetmeden değiştiririm bu lenslerde tarih yaklaştıkça lens kendini belli etmeye başlıyor. Ama yinede göze oturuşunu ve rahat kullanımını sevdim sipariş verdim.
Cevap Yaz
  • Ad soyad
  • Yorum
  • Kalan karakter: