indirim%23
Air Optix Night & Day AQUA Kombi Set 4 Kutu

Air Optix Night & Day AQUA Kombi Set 4 Kutu

Ciba Vision (Alcon)
Fiyat314,72 TL
KDV Dahil Fiyat339,90 TL
Vade Farksız Taksitlendirme37,77 TL X 9
GözDiaBcSph (Pwr)Adet
Sol13.802 Kutu
Air Optix Night and Day AQUA
GözDiaBcSph (Pwr)Adet
Sağ13.802 Kutu
Air Optix Night and Day AQUA
Adet
1 Set

Set İçeriği:

• 4 kutu Air Optix Night & Day AQUA
• 1 kutu PureMoist 300 ml
• 1 kutu PureMoist 60 ml

Özellikleri:

Yeni AIR OPTIX® NIGHT & DAY® AQUA kontakt lensleri, hala en yüksek oksijen geçirgenliğine sahip yeni AIR OPTIX® NIGHT & DAY® AQUA (lotrafilcon A) kontakt lensleri  günlük kullanım (sadece uyanık durumda) ya da 30 geceye kadar uzun süreli kullanım ile (uykuda ve uyanık durumda) görmenin düzeltilmesi için uygundur.
Bir kontakt lensin Dk/t oranı ne kadar yüksek olursa, o lens korneanın, özellikle periferik korneanın oksijen ihtiyacını karşılamada o kadar başarılı olur.

AIR OPTIX® NIGHT & DAY® AQUA kontakt lensleri, mevcut yumuşak kontakt lensler arasında en yüksek oksijen geçirgenliğine sahip olan kontakt lenstir. Beyaz ve sağlıklı gözler için yüksek oksijene ihtiyaç vardır.

Yeni AIR OPTIX® NIGHT & DAY® AQUA kontakt lensleri, kontakt  lens kullanıcılarına TriComfortTM teknolojisini sunar. TriComfort™ Teknolojisi, nemi tutar. Gelişmiş lens materyali, günboyu konfor için lens dehidrasyonu oranının minimuma indirilmesine yardımcı olur.       

Yeni AIR OPTIX® NIGHT & DAY® AQUA kontakt lensleri,birikintilere dirençlidir.
Özgün plazma yüzeyi uygulaması ile lenslerin temiz kalması ve konforlu kullanımı sağlanır. 
Yeni AIR OPTIX®  NIGHT & DAY®  AQUA kontakt lensleri, diğer silikon hidrojel lenslere kıyasla yüksek düzeyde ıslanabilirliğe sahiptir.

Gelişmiş asferik lens tasarımı

AIR OPTIX® NIGHT & DAY® AQUA kontakt lensleri, lens konforunu, uyumunu ve görme keskinliğini optimum düzeye taşımak için gelişmiş asferik lens tasarımına sahiptir

– Arka yüzeyin asferikliği, sağlıklı kullanım için lens konforu ve uyumunu optimum düzeye getirmek için  özellikle  tasarlanmıştır.
– Ön yüzeyin asferikliği, görme keskinliğini sağlamada lensin sferik sapmasını kontrol etmek için tasarlanmıştır.

Yeni AIR OPTIX® NIGHT & DAY® AQUA kontakt lenslerinde, şimdi AQUA nemlendirici ajan var
Özgün nemlendirici ajan lens yüzeyine bağlanır ve tercih edilen kullanım rahatlığı için göz kapağının lens üzerinde rahatça kaymasını sağlayan ipeksi bir tabaka oluşturur.

Yeni AIR OPTIX® NIGHT & DAY® AQUA kontakt lensleri, hareketli yaşam biçimine sahip kullanıcılar, özellikle bilerek veya istemeden lensleri ile uyuyan veya şekerleme yapanlar, uzun süre çalışanlar, gece dışarı çıkmayı sevenler, ajandasını önceden tahmin edemeyenler, sık uçak yolculuğu yapanlar, güne net görerek başlaması gereken yeni anneler, yoğun tempolu öğrenciler için idealdir.

Yeni AIR OPTIX® NIGHT & DAY® AQUA kontakt lensleri ile:
oksijen, konfor ve güvence bir kontakt lenste aranacak 3 önemli özellik bir arada.

Yeni AIR OPTIX® NIGHT & DAY® AQUA kontakt lenslerinde,Tutma ve takma kolaylığı sağlayan görünürlük rengi (tint) vardır.


BU ÜRÜNDE HEDİYE SOLÜSYON KAMPANYASI UYGULANMAMAKTADIR!


Bu içeriğin tüm hakları saklıdır. İzin alınmadan kopyalanamaz, alıntı yapılamaz.
Lens Tipi : Saydam yumuşak kontakt lens
Kullanım Şekli : Aylık planlı değişim
Su İçeriği : %24
Temel Eğri (BC) mm. : 8.40mm 8.60mm
Çap (Dia) mm. : 13.80mm
Lens Materyali : Lotrafilcon A
Merkez kalınlığı : 0.080 mm (@ -3.00 D)
Oksijen Aktarılabilirliği (Dk/t) : 175
Air Optix Night & Day AQUA Kombi Set 4 Kutu

Air Optix Night & Day AQUA Kombi Set 4 Kutu Yorumları

Uyarı: Aşağıda okuyacağınız yorumlar, kullanıcıların kendi marka deneyimlerini, hissiyat ve görüşlerini yansıtmaktadır. Her lens kullanıcısı farklı göz fizyolojisine sahip olabileceğinden, kendileri için geçerli gördükleri koşullar başka kullanıcılar için geçerli olmayabilir. Yorumları bu bilgiler ışığında değerlendirmenizi rica eder, lens kullanmaya başlamadan önce göz doktorunuzu ziyaret etmeyi unutmamanızı hatırlatırız.Teşekkürler,Lensmarket.com


Bu ürüne toplam 111 yorum yapıldı. Puan:4.6/5
Bu ürüne toplam 111 yorum yapıldı. Puan:4.6/5
Yaklaşık 1,5 senelik bu lensin kullanıcısıyım. Bugüne kadar hiç sıkıntı yaşamadım. 1 ay boyunca hiç çıkarmadan kullanılabiliyor. Kesinlikle bu lensi kullanmadan bana lens olmuyor ya batıyor demeyin.
Yaklaşık beş yıldır bu lensi kullanıyorum.Hiçbir zaman night&day özelliğini kullanmadım ki doktorumda tavsiye etmemişti.Lense alıştıran marka diyebilirim.Fakat Acuvue Oasys denedikten sonra netliğin daha fazla oldugunu fark ettim.Gün içinde acayip kuruma yaparak netlikte sıkıntı yaşanabiliyor.
herkese tavsiye ederim süper
Yaklaşık 1 sene kullandım memnun kaldım tavsiye ederimm
Çok memnunum . uzun süredir rahatça kullanıyorum. tavsiye ederim.
Yaklaşık bir senedir kullanıyorum, lensi keyfim eserse gözümden çıkartıyorum, yoksa gece gündüz uyurken dahi kullanıyorum, çok memnunum artık güneş gözlüklerimi numarasız alabiliyorum :)
merhaba ben air optix aqua kullanıcısıyım şimdi gece de kullanabilmek için bu lense geçmek istiyorum. bc değeri uyuyor(8.6) fakat çapı air optix aqua da 14.2 idi bunda ise 13.8 bu bir sorun yaratır mı ? Ayrıca air optix aquanında 1 haftaya kadar gece gözde kalabilme özeliği oldugunu duydum doğru mudur?
Bu lens aylık kullanım yani hiç çıkarmadan 1 ay boyunca kalabiliyor mu
tabii ki ben 4 yıldır bu şekilde kullanıyorum çok rahat doğrusu
Her kutuda kaç lens var acaba
Cevap Yaz
  • Ad soyad
  • Yorum
  • Kalan karakter: