Ultra 1 Day 6 Kutu Set yorumları

Ultra 1 Day 6 Kutu Set
Mükemmel
%100 (11)
Çok İyi
%0 (0)
İyi
%0 (0)
Fena Değil
%0 (0)
Çok Kötü
%0 (0)
Puan verin:
Kalan karakter:

Uyarı: Aşağıda okuyacağınız yorumlar, kullanıcıların kendi marka deneyimlerini, hissiyat ve görüşlerini yansıtmaktadır. Her lens kullanıcısı farklı göz fizyolojisine sahip olabileceğinden, kendileri için geçerli gördükleri koşullar başka kullanıcılar için geçerli olmayabilir. Yorumları bu bilgiler ışığında değerlendirmenizi rica eder, lens kullanmaya başlamadan önce göz doktorunuzu ziyaret etmeyi unutmamanızı hatırlatırız. Teşekkürler, Lensmarket.com.
Bu ürüne toplam 5 yorum yapıldı. Puan:5/5
03.04.2024
Yıllardır lens kullanan biri olarak günlük lense geçip geçmemekte çok kararsızdım. İlk defa bu ürünle günlük lens kullandım ve aşırı memnun kaldım. Bundan sonra sadece günlük lens kullanırım muhtemelen. Mutlaka tavsiye ederim. Ayrıca lensmarket in kargo hızına da bir kez daha hayran kaldım.
29.03.2024
Yıllardır PureVision 2 HD kullanıyorum. Artık günlük lens kullanmak istediğim için aldım. Alırken çok tereddütte kaldım. Ama iyiki almışım. 2 gündür kullanıyorum ne batma ne kuruluk yaptı. Saatlerce televizyonda izledim hiç batma olmadı. Uykum geldiği zaman çıkarıyorum. Aylık lens gibi uğraşma derdi de olmuyor. Biraz pahalı ama bence değer.
13.02.2024
tereddüt ederek aldım normalde aylık değişim sıklığı olan lens kullanımından günlüğe geçtim gayet rahat ve konforlu gözde batma felan yapmıyor
28.01.2024
BUNU YAPANDAN BEN RAZIYIM, SIZ DE OLUN. Yaklasik 3 senedir lens kullaniyorum, bcme uygun tum markalari neredeyse denedim. Hep batma, yanma, 2 saat sonra bulaniklasma sorunu yasadim. BC degerime uygun oldugu icin indirimdeyken denemek istedim. YOK GIBI, daha once yasadigim hic bir sikayeti bu lensle yasamadim. Aylik olanlara gore sanirim bir tik daha maliyetli ama yasam kalitemi o kadar arttirdi ki anlatacak kelime bulamiyorum. Bausch + lomb ultra one day, sen bir insan olsaydin seninle evlenirdim. Iyi ki buldum seni.
13.01.2024
neredeyse 20 saat gozumde kaldi ve gun icinde uyumama ragmen rahatligini korumaya devam etti
YORUM YAPBu ürüne toplam 5 yorum yapıldı Puan: 5/5
Kalan karakter:

ScrollBizi Arayın