1Day Acuvue Moist yorumları

1Day Acuvue Moist
Mükemmel
%41 (34)
Çok İyi
%19 (16)
İyi
%7 (6)
Fena Değil
%6 (5)
Çok Kötü
%25 (21)
Puan verin:
Kalan karakter:

Uyarı: Aşağıda okuyacağınız yorumlar, kullanıcıların kendi marka deneyimlerini, hissiyat ve görüşlerini yansıtmaktadır. Her lens kullanıcısı farklı göz fizyolojisine sahip olabileceğinden, kendileri için geçerli gördükleri koşullar başka kullanıcılar için geçerli olmayabilir. Yorumları bu bilgiler ışığında değerlendirmenizi rica eder, lens kullanmaya başlamadan önce göz doktorunuzu ziyaret etmeyi unutmamanızı hatırlatırız. Teşekkürler, Lensmarket.com.
Bu ürüne toplam 2 yorum yapıldı. Puan:3.4/5
20.05.2024
Yıllardır lensmarket ten alışveriş yapıyorum, dailies precision ve acuvue oasys ten sonra 1 kez denemek istedim bu lensi. O kadar yumuşak bir malzemeden yapılmış ki daha işaret parmağıma aldığım anda kapanıp iki tarafı birbirine yapışıyor, kapanıyor. Uğraşıp açmak istesen ya lense zarar veriyorsun ya da elinde toz kir vs. birikiyor. Bir çift lens takarsan bir çift de çöp ediyorsun. Kesinlikle bu markayı tavsiye etmiyorum, eski kullandıklarıma döneceğim.
24.03.2024
Bu siteyi ilk defa kullanıyorum öncelikle kargo çok hızlı elime geçti ve bundan memnun kaldım, bu ürünü ilk defa kullanıyorum lens kalınlığı bana çok ince geldi gözümdeki ilk 2-3 saat varla yok arası gibi daha sonra kaymalar oluyor ve sürekli retinadan uzaklaşıyor düzeltmem gerekiyor sanırım kuruluk yaptığından kaynaklı bana uygun gelmedi. İlerleyen günlerde deneyimlerimde bir değişiklik olursa güncelleme yaparım
YORUM YAPBu ürüne toplam 2 yorum yapıldı Puan: 3.4/5
Kalan karakter:

Scroll
Bizi Arayın